29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
De DKC Boarddeur met kozijn is een kant-en-klare binnendeur, FSC-gecertificeerd en geleverd met 5 jaar garantie. De deur heeft een dikte van 39 mm en is beschikbaar in een stompe uitvoering. De afmetingen die in de configurator staan zijn de deurmaten, zie de afbeeldingen om de buitenwerkse maat te berekenen.
Het kozijn is gemaakt van foutvrij Grenen met een doorlopende bovendorpel, 76 x 76 mm RVS bladpaumellescharnieren, een sluitplaat en een slotgat- en voorplaatboring voor een FORZA 1200 loopslot. De deur wordt afgehangen geleverd. Voor behoud van garantie moeten deur en kozijn nog worden afgelakt.
Optionele bewerkingen, zoals geluidwerende tochtstrips kunnen tegen meerprijs worden toegevoegd. Een praktische en duurzame keuze voor direct gebruik.
Categorie: Binnendeuren met kozijnLet op: Deurkozijn sets zijn niet meer retourneerbaar, controleer uw bestelling goed.
| Afwerking | Gegrond |
|---|---|
| Breedte | 73 cm, 78 cm, 83 cm, 88 cm, 93 cm |
| Hoogte | 201,5 cm, 211,5 cm, 231,5 cm |
| Draairichting | Linksdraaiend, Rechtsdraaiend |
| Kleur | Wit |
| Randafwerking | Stomp |
| Deuroppervlak | Honingraat boarddeur met foutvrij gecertificeerd Grenen kozijn. |
| Afwerking | Wit gegrond (RAL9010) |
| Materiaal | Honingraat |
| Muurdikte | 100 mm |
| Keurmerk | FSC |
| Bewerking | Kant-en-klaar |
| Garantie | 5 jaar |
Levertijd De levertijd van standaardmaten is 3 tot 10 werkdagen. De levertijd van maatwerkdeuren is 4 tot 5 weken.
Leveringsvoorwaarden De deur wordt liggend op een pallet geleverd. Vervolgens wordt de deur ingewikkeld met folie. Het pallet laten wij bij u achter en is onderdeel van uw bestelling. Deze mag u houden voor eigen gebruik en zullen wij niet meer bij u komen ophalen.
Wanneer uw deur gereed staat voor transport, nemen wij via de mail contact met u op om samen een leverdag af te spreken. De chauffeur zal op de dag van levering één uur van tevoren bellen naar het door ons bekende nummer.
Afhalen Het is bij ons ook mogelijk de deuren af te halen. Bij het afhalen van deuren is het raadzaam om bevestigingsmaterialen mee te nemen.
Verzendkosten De verzendkosten bedragen 54,95,- incl. btw, vanaf 750,00,- nemen wij de verzendkosten op onze rekening.
29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
13 mei 2025
“Veel keuzemogelijkheden op de website en snelle antwoorden op mijn vragen via de livechat (in de avond).”
Johan Weerts
29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
13 mei 2025
“Veel keuzemogelijkheden op de website en snelle antwoorden op mijn vragen via de livechat (in de avond).”
Johan Weerts
5000+
Deuren verkocht
10+
Dagelijkse levering door heel Nederland
500+
Ruim 500 deurmodellen op voorraad
1
Showroom in Maastricht op afspraak
7/7
Klantenservice 7 dagen per week bereikbaar
100%
Veilig bestellen en betalen
5
Officieel dealer van bekende merken
8,9
Gemiddelde beoordeling