29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
Deze hardhouten achterdeur met stapeldorpelprofilering heeft een ambachtelijke uitstraling dankzij de zichtbare V-naadverbinding. De deur wordt volledig op maat gemaakt en standaard voorzien van een witte voorlak. Afwerking in elke gewenste kleur is mogelijk, waarbij binnen en buitenzijde verschillend uitgevoerd kunnen worden. Keuze uit diverse glassoorten. Prijs is exclusief glas, beslag, slotgat en hang en sluitwerk.
RuitverdelingVerkrijgbaar met opplakroedes in 3, 4, 6 of 8 ruitsverdeling, los of afgemonteerd geleverd. Beschikbaar in Hardwood en Premium Hardwood, beide optioneel FSC® gecertificeerd. Ook als dubbele achterdeur leverbaar.
Een duurzame en praktische keuze voor elk terras of balkon.
| Afwerking | Gegrond |
|---|---|
| Breedte | 63 cm, 68 cm, 73 cm, 78 cm, 83 cm, 88 cm, 93 cm |
| Hoogte | 201,5 cm, 211,5 cm, 231,5 cm, 234 cm |
| Kleur | Wit |
| Opbouw | Massief duurzaam en hardhouten stijlen en dorpels |
| Afwerking | Wit grondverf (RAL9001) |
| Materiaal | Hardhouten |
| Dikte | 38 mm |
| Keurmerk | FSC |
| Merk | Weekamp |
| Garantie | 6 jaar |
Levertijd De levertijd van achterdeur WK045 Hardwood is tussen de 7-8 weken.
Leveringsvoorwaarden De deur wordt liggend op een pallet geleverd. Vervolgens wordt de deur ingewikkeld met folie. Het pallet laten wij bij u achter en is onderdeel van uw bestelling. Deze mag u houden voor eigen gebruik en zullen wij niet meer bij u komen ophalen.
Wanneer uw deur gereed staat voor transport, nemen wij via de mail contact met u op om samen een leverdag af te spreken. De chauffeur zal op de dag van levering één uur van tevoren bellen naar het door ons bekende nummer.
Afhalen Het is bij ons ook mogelijk de deuren af te halen. Bij het afhalen van deuren is het raadzaam om bevestigingsmaterialen mee te nemen. Wij raden voldoende beschermingsmateriaal aan ter bescherming van uw vervoersmiddel en producten.

Achterdeuren zijn enkel verkrijgbaar in stomp.
29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
13 mei 2025
“Veel keuzemogelijkheden op de website en snelle antwoorden op mijn vragen via de livechat (in de avond).”
Johan Weerts
29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
13 mei 2025
“Veel keuzemogelijkheden op de website en snelle antwoorden op mijn vragen via de livechat (in de avond).”
Johan Weerts
5000+
Deuren verkocht
10+
Dagelijkse levering door heel Nederland
500+
Ruim 500 deurmodellen op voorraad
1
Showroom in Maastricht op afspraak
7/7
Klantenservice 7 dagen per week bereikbaar
100%
Veilig bestellen en betalen
5
Officieel dealer van bekende merken
8,9
Gemiddelde beoordeling