





Mat zwart afgewerkt
Voorzien van geveerd rozet
Inclusief montage materiaal
Afmeting rozet: 30 x 71 x 10 mm
Prijs per paar
| Breedte | 30 mm |
| Dikte | 10 mm |
| Hoogte/Lengte | 71 mm |
| Finish | Mat |
| Kleur | Zwart |
| Kleuromschrijving | De kleur is zwart |
| Materiaal | IJzerwaren |
| Materiaal omschrijving | Mat zwart |
| Oppervlaktebehandeling | Onbehandeld |
| Product inclusief | Voorzien van twee stuks deurkrukken inclusief patentbouten |
| Stijl | Industrieel, Modern, Tijdloos |
| Type product | Deurbeslag |
| Soort product | Deurkruk |
| Breedte | 30 mm |
|---|---|
| Hoogte / Lengte | 71 mm |
| Dikte | 10 mm |
| Finish | Mat |
| Kleur | Zwart |
| Kleur omschrijving | De kleur is zwart |
| Materiaal | IJzerwaren |
| Materiaal omschrijving | Mat zwart |
| Oppervlaktebehandeling | Onbehandeld |
| Product inclusief | Voorzien van twee stuks deurkrukken inclusief patentbouten |
| Soort product | Deurkruk |
| Stijl | Industrieel, Modern, Tijdloos |
| Type product | Deurbeslag |






Maandag t/m Vrijdag: 10:00 - 17:00.
Zaterdag & Zondag: Gesloten, via Livechat bereikbaar
Zakelijk afnemen? Stuur een e-mail naar info@binnendeuren.shop om inkoopvoordeel
te ontvangen.







Maandag t/m Vrijdag: 10:00 - 17:00.
Zaterdag & Zondag: Gesloten, via Livechat bereikbaar
Zakelijk afnemen? Stuur een e-mail naar info@binnendeuren.shop om inkoopvoordeel
te ontvangen.