29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
Het Mechanisch loopslot is een veelzijdig gebruikte binnendeurslot, voorzien van een omkeerbare dagschoot waardoor het geschikt is voor zowel links- als rechtsdraaiende deuren. Dit slot heeft een doornmaat van 50 mm en past perfect in een standaard slotgat, waardoor het eenvoudig te vervangen is.
✔ Omkeerbare dagschoot – geschikt voor links- en rechtsdraaiende deuren ✔ Doornmaat 50 mm – compatibel met standaard inbouw- en freesmaten ✔ Inclusief rechthoekige sluitplaat voor een stevige bevestiging ✔ Witte afgeronde voorplaat – modern, roestbestendig en slijtvast
| Breedte | 90 mm |
|---|---|
| Hoogte / Lengte | 200 mm |
| Dikte | 25 mm |
| Finish | Wit |
| Kleur | Wit |
| Kleur omschrijving | Wit uitgevoerd |
| Soort product | Loopslot |
| Stijl | Tijdloos |
| Type product | Loopslot |
| Finish | Wit |
| Merk | Forza |
| Toepassing | Slot voor binnendeuren |
| Type product | Slot |
| Afmeting | 174 x 20 mm |
| Garantie | 2 jaar |
| Soort product | Loopslot |
29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
13 mei 2025
“Veel keuzemogelijkheden op de website en snelle antwoorden op mijn vragen via de livechat (in de avond).”
Johan Weerts
29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
13 mei 2025
“Veel keuzemogelijkheden op de website en snelle antwoorden op mijn vragen via de livechat (in de avond).”
Johan Weerts
5000+
Deuren verkocht
10+
Dagelijkse levering door heel Nederland
500+
Ruim 500 deurmodellen op voorraad
1
Showroom in Maastricht op afspraak
7/7
Klantenservice 7 dagen per week bereikbaar
100%
Veilig bestellen en betalen
5
Officieel dealer van bekende merken
8,9
Gemiddelde beoordeling