29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
De 60 minuten brandwerende boarddeur is een praktische en direct uit voorraad leverbare oplossing voor situaties waarin 60 minuten brandwerendheid vereist of gewenst is.
De deur is opgebouwd uit mineraalvezelvulling met opschuimende strips, onbehandeld hardhout randhout en MDF oppervlak. Om de brandwerendheid te behouden, moet de deur correct worden afgehangen in een daarvoor geschikt kozijn.
De stompe uitvoering is getest volgens NEN6069 getest (93 x 211,5 cm) in een stalen inmetselkozijn (rapportnr. 96-CVB-R1603-S). Omdat tijdens de test op deze deur een 60 min. brandvertraging is gehaald, mag de deur ook in hoogte 231,5 cm worden toegepast. De brandwerende deur is al voorzien van slotgat- en voorplaatboring en is niet inkortbaar.
| Afwerking | Gegrond |
|---|---|
| Breedte | 73 cm, 78 cm, 83 cm, 88 cm, 93 cm |
| Hoogte | 201,5 cm, 211,5 cm, 231,5 cm |
| Draairichting | Linksdraaiend, Rechtsdraaiend |
| Kleur | Wit |
| Randafwerking | Stomp |
| Uitvoering | Deur zonder glas |
| Deuroppervlak | Mineraalvezelvulling met opschuimende strips, onbehandeld hardhout randhout en MDF oppervlak |
| Afwerking | 2 laags wit (RAL9010) gegrond |
| Materiaal | Massief hout |
| Dikte | 39 mm |
| Keurmerk | FSC en KOMO |
| Bewerking | Voorzien van slotgat/voorplaatboring |
| Garantie | 5 jaar |
29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
13 mei 2025
“Veel keuzemogelijkheden op de website en snelle antwoorden op mijn vragen via de livechat (in de avond).”
Johan Weerts
29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
13 mei 2025
“Veel keuzemogelijkheden op de website en snelle antwoorden op mijn vragen via de livechat (in de avond).”
Johan Weerts
5000+
Deuren verkocht
10+
Dagelijkse levering door heel Nederland
500+
Ruim 500 deurmodellen op voorraad
1
Showroom in Maastricht op afspraak
7/7
Klantenservice 7 dagen per week bereikbaar
100%
Veilig bestellen en betalen
5
Officieel dealer van bekende merken
8,9
Gemiddelde beoordeling