29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
Tijdloze binnendeur met een luxe uitstraling. Deze massieve deur is afgewerkt met een extra dik eiken fineer en past perfect in zowel moderne als klassieke interieurs. Dankzij het meegeleverde roedepakket creëer je eenvoudig zelf de gewenste uitstraling.
De deur is onbehandeld en kan naar wens worden afgewerkt met olie of lak. Door de stevige opbouw van vurenhout en MDF blijft de deur stabiel en wordt kromtrekken voorkomen.
Kenmerken:
massieve deur met dik eiken fineer inclusief roedepakket (zelf te plaatsen) onbehandeld eiken (naar wens af te werken) stabiele opbouw (vuren + MDF) dikte: 40 mm slotgat ingefreesd geschikt als draaideur of schuifdeur inkortbaar in hoogte en breedte geen scharnierfrezingen (flexibel in draairichting)| Afwerking | Voorgelakt |
|---|---|
| Breedte | 78 cm, 83 cm, 88 cm, 93 cm |
| Hoogte | 201,5 cm, 211,5 cm, 231,5 cm |
| Draairichting | Linksdraaiend, Rechtsdraaiend |
| Kleur | Zwart |
| Randafwerking | Opdek, Stomp |
| Glassoort | Rookglas |
| Deuroppervlak | Eiken fineer |
| Afwerking | Onbehandeeld |
| Materiaal | Massieve vulling |
| Dikte | 40 mm |
| Keurmerk | FSC en KOMO |
| Bewerking | Voorzien van slotgat/voorplaatboring |
| Garantie | 5 jaar |
29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
13 mei 2025
“Veel keuzemogelijkheden op de website en snelle antwoorden op mijn vragen via de livechat (in de avond).”
Johan Weerts
29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
13 mei 2025
“Veel keuzemogelijkheden op de website en snelle antwoorden op mijn vragen via de livechat (in de avond).”
Johan Weerts
5000+
Deuren verkocht
10+
Dagelijkse levering door heel Nederland
500+
Ruim 500 deurmodellen op voorraad
1
Showroom in Maastricht op afspraak
7/7
Klantenservice 7 dagen per week bereikbaar
100%
Veilig bestellen en betalen
5
Officieel dealer van bekende merken
8,9
Gemiddelde beoordeling