29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
De Austria Balance New York binnendeur uit de Balance-collectie heeft stijlvolle facetprofielen en bossingpanelen die zorgen voor een tijdloze uitstraling. Gemaakt van stevig MDF, wordt de deur wit voorgelakt geleverd (RAL 9010) en dient nog enkel afgelakt te worden. De opdekdeuren zijn enkel mogelijk met blank glas en zijn direct voorzien van boringen om de paumelle scharnieren eenvoudig en snel te kunnen monteren.
De massieve New York-deuren zijn 39 mm dik en voorzien van een slotgat op standaardhoogte.
Bij stompe deuren maakt de draairichting niet uit. Deze zijn zowel links- als rechtsdraaiend toepasbaar. Bij opdek wel gelieve de juiste draairichting aan te geven. Stompe deuren kunnen tot 10 mm worden ingekort aan stijlen en dorpels. Opdekdeuren zijn enkel aan de onderzijde met 10 mm in te korten. De New York biedt een combinatie van stijl, flexibiliteit en duurzaamheid voor elk interieur.
| Afwerking | Voorgelakt |
|---|---|
| Breedte | 73 cm, 78 cm, 83 cm, 88 cm, 93 cm |
| Merk | Austria deuren |
| Hoogte | 201,5 cm, 211,5 cm, 231,5 cm |
| Kleur | Wit |
| Randafwerking | Opdek, Stomp |
| Glassoort | Blank facet glas, Blank glas, Glas in lood |
| Deuroppervlak | HDF toplaag, stijlen en dorpels: hout / vezelplaat, panelen: bossing massief MDF |
| Afwerking | Wit voorgelakt (RAL9010) |
| Materiaal | Massief hout |
| Dikte | 39 mm |
| Keurmerk | FSC en KOMO |
| Bewerking | Voorzien van slot- en voorplaatboring. |
| Garantie | 12 jaar |
Levertijd De levertijd van standaardmaten is 3 tot 10 werkdagen. De levertijd van maatwerkdeuren is 4 tot 5 weken.
Leveringsvoorwaarden De deur wordt liggend op een pallet geleverd. Vervolgens wordt de deur ingewikkeld met folie. Het pallet laten wij bij u achter en is onderdeel van uw bestelling. Deze mag u houden voor eigen gebruik en zullen wij niet meer bij u komen ophalen.
Wanneer uw deur gereed staat voor transport, nemen wij via de mail contact met u op om samen een leverdag af te spreken. De chauffeur zal op de dag van levering één uur van tevoren bellen naar het door ons bekende nummer.
Afhalen Het is bij ons ook mogelijk de deuren af te halen. Bij het afhalen van deuren is het raadzaam om bevestigingsmaterialen mee te nemen.

29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
13 mei 2025
“Veel keuzemogelijkheden op de website en snelle antwoorden op mijn vragen via de livechat (in de avond).”
Johan Weerts
29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
13 mei 2025
“Veel keuzemogelijkheden op de website en snelle antwoorden op mijn vragen via de livechat (in de avond).”
Johan Weerts
5000+
Deuren verkocht
10+
Dagelijkse levering door heel Nederland
500+
Ruim 500 deurmodellen op voorraad
1
Showroom in Maastricht op afspraak
7/7
Klantenservice 7 dagen per week bereikbaar
100%
Veilig bestellen en betalen
5
Officieel dealer van bekende merken
8,9
Gemiddelde beoordeling