29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
De boarddeur combineert een strakke uitstraling met een duurzame opbouw. De deur is opgebouwd uit een honingraatkern, massief foutvrij Grenen randhout van 30 mm, en een MDF-oppervlak. De deur is FSC-gecertificeerd, heeft een KOMO-keurmerk, en wordt geleverd met 5 jaar garantie.
De stompe deur heeft een dikte van 39 mm en is twee lagen wit (RAL 9010) voorbehandeld, de deur is daarnaast voorzien van een Nemef 1200 slotgat en voorplaatboring. .
De vlakke boarddeur is een goedkopere en doeltreffende oplossing in verbouw of nieuwbouw. Een boarddeur in opdek nodig? Klik dan hier.
Categorie: Boarddeuren| Afwerking | Gegrond |
|---|---|
| Breedte | 53 cm, 58 cm, 63 cm, 68 cm, 73 cm, 78 cm, 83 cm, 88 cm, 93 cm |
| Hoogte | 201,5 cm, 211,5 cm, 231,5 cm |
| Draairichting | Linksdraaiend, Rechtsdraaiend |
| Kleur | Wit |
| Randafwerking | Stomp |
| Uitvoering | Deur zonder glas |
| Deuroppervlak | Honingraat kern met onbehandeld massief Grenen randhout en MDF oppervlak |
| Afwerking | 2 laags wit gegrond (RAL9010) |
| Materiaal | Honigraat |
| Dikte | 39 mm |
| Keurmerk | FSC en KOMO |
| Bewerking | Voorzien van slotgat/voorplaatboring |
| Garantie | 5 jaar |
Levertijd De levertijd van standaardmaten is 3 tot 10 werkdagen. De levertijd van maatwerkdeuren is 4 tot 5 weken.
Leveringsvoorwaarden De deur wordt liggend op een pallet geleverd. Vervolgens wordt de deur ingewikkeld met folie. Het pallet laten wij bij u achter en is onderdeel van uw bestelling. Deze mag u houden voor eigen gebruik en zullen wij niet meer bij u komen ophalen.
Wanneer uw deur gereed staat voor transport, nemen wij via de mail contact met u op om samen een leverdag af te spreken. De chauffeur zal op de dag van levering één uur van tevoren bellen naar het door ons bekende nummer.
Afhalen Het is bij ons ook mogelijk de deuren af te halen. Bij het afhalen van deuren is het raadzaam om bevestigingsmaterialen mee te nemen.
Verzendkosten De verzendkosten bedragen 54,95,- incl. btw, vanaf 750,00,- nemen wij de verzendkosten op onze rekening.
29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
13 mei 2025
“Veel keuzemogelijkheden op de website en snelle antwoorden op mijn vragen via de livechat (in de avond).”
Johan Weerts
29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
13 mei 2025
“Veel keuzemogelijkheden op de website en snelle antwoorden op mijn vragen via de livechat (in de avond).”
Johan Weerts
5000+
Deuren verkocht
10+
Dagelijkse levering door heel Nederland
500+
Ruim 500 deurmodellen op voorraad
1
Showroom in Maastricht op afspraak
7/7
Klantenservice 7 dagen per week bereikbaar
100%
Veilig bestellen en betalen
5
Officieel dealer van bekende merken
8,9
Gemiddelde beoordeling