29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
De vlakke volspaandeur is opgebouwd uit een houten frame met een spaanplaatvulling en afgewerkt met een vlakke hardboardplaat aan beide zijden. Alle Austria boarddeuren zijn aan de zichtzijde voorzien van een witte grondverf, terwijl de kopse kanten onbewerkt blank hout zijn. Voor een perfect eindresultaat wordt aangeraden de deur op te schuren, te ontvetten, een extra laag grondverf aan te brengen en af te lakken.
Volspaandeuren zijn ideaal voor ruimtes waar een massieve deur nodig is. De standaard deuren hebben een dikte van 39 mm en zijn voorzien van een slotgat op standaardhoogte. Opdekdeuren worden geleverd met boringen voor paumellescharnieren en worden wit (RAL9010) afgelakt. In opdek nodig? Klik dan hier.
Bij stompe deuren is de draairichting niet relevant, maar bij opdekdeuren moet deze bij bestelling worden opgegeven. De volspaan deuren zijn te gebruiken als draai-, schuif- en taatsdeur.
| Afwerking | Gegrond |
|---|---|
| Breedte | 63 cm, 68 cm, 73 cm, 78 cm, 83 cm, 88 cm, 93 cm |
| Merk | Austria deuren |
| Hoogte | 201,5 cm, 211,5 cm, 231,5 cm |
| Kleur | Wit |
| Randafwerking | Stomp |
| Deuroppervlak | Vezelplaat (volspaan) kern met onbehandeld massief Grenen randhout en MDF oppervlak |
| Afwerking | 2 laags wit (RAL 9010) gegrond |
| Materiaal | Massief hout |
| Dikte | 39 mm |
| Keurmerk | FSC en KOMO |
| Bewerking | Voorzien van slotgat/voorplaatboring |
| Garantie | 5 jaar |
Levertijd De levertijd van standaardmaten is 3 tot 10 werkdagen. De levertijd van maatwerkdeuren is 4 tot 5 weken.
Leveringsvoorwaarden De deur wordt liggend op een pallet geleverd. Vervolgens wordt de deur ingewikkeld met folie. Het pallet laten wij bij u achter en is onderdeel van uw bestelling. Deze mag u houden voor eigen gebruik en zullen wij niet meer bij u komen ophalen.
Wanneer uw deur gereed staat voor transport, nemen wij via de mail contact met u op om samen een leverdag af te spreken. De chauffeur zal op de dag van levering één uur van tevoren bellen naar het door ons bekende nummer.
Afhalen Het is bij ons ook mogelijk de deuren af te halen. Bij het afhalen van deuren is het raadzaam om bevestigingsmaterialen mee te nemen.
Verzendkosten De verzendkosten bedragen 54,95,- incl. btw, vanaf 750,00,- nemen wij de verzendkosten op onze rekening.
29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
13 mei 2025
“Veel keuzemogelijkheden op de website en snelle antwoorden op mijn vragen via de livechat (in de avond).”
Johan Weerts
29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
13 mei 2025
“Veel keuzemogelijkheden op de website en snelle antwoorden op mijn vragen via de livechat (in de avond).”
Johan Weerts
5000+
Deuren verkocht
10+
Dagelijkse levering door heel Nederland
500+
Ruim 500 deurmodellen op voorraad
1
Showroom in Maastricht op afspraak
7/7
Klantenservice 7 dagen per week bereikbaar
100%
Veilig bestellen en betalen
5
Officieel dealer van bekende merken
8,9
Gemiddelde beoordeling