29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
De binnendeur Cabana Roble Uno Rechts uit de Cabana Roble collectie heeft stijlen van onbehandeld rustiek eikenfineer, wat zorgt voor een tijdloze en natuurlijke uitstraling. Deze deuren passen perfect in een modern interieur en zijn eenvoudig te combineren met andere modellen uit de collectie. De Roble Uno deuren zijn uitsluitend verkrijgbaar in een stompe uitvoering en worden geleverd met onbewerkt fineer. Het is belangrijk om de deur af te werken met een blanke lak voor bescherming en een langdurig mooie afwerking.
De deur heeft een dikte van 39 mm en is voorzien van een slotgat dat geschikt is voor een Austria Cabana Roble slot. Let op, dit is het enige slot dat past bij deze deuren.
De Roble Uno deuren kunnen tot 10 mm worden ingekort aan beide stijlen, de bovendorpel en de onderdorpel. Maatwerkopties zijn niet beschikbaar, maar binnen deze marges blijft de garantie van 12 jaar behouden. Deze deur is een duurzame en stijlvolle keuze voor elk interieur.
| Afwerking | Onbehandeld |
|---|---|
| Merk | Austria deuren |
| Breedte | 78 cm, 83 cm, 88 cm, 93 cm |
| Hoogte | 201,5 cm, 211,5 cm, 231,5 cm |
| Kleur | Eiken |
| Randafwerking | Stomp |
| Deuroppervlak | Deuroppervlak van HDF met rustiek Eiken fineer. Kern: vezelplaat |
| Afwerking | Onbehandeld. Afwerken met Skylt lak |
| Materiaal | Massief hout |
| Dikte | 39 mm |
| Keurmerk | FSC en KOMO |
| Bewerking | Voorzien van Cabana Roble slot- en voorplaatboring. |
| Garantie | 12 jaar |
Levertijd De levertijd van standaardmaten is 3 tot 10 werkdagen. De levertijd van maatwerkdeuren is 4 tot 5 weken.
Leveringsvoorwaarden De deur wordt liggend op een pallet geleverd. Vervolgens wordt de deur ingewikkeld met folie. Het pallet laten wij bij u achter en is onderdeel van uw bestelling. Deze mag u houden voor eigen gebruik en zullen wij niet meer bij u komen ophalen.
Wanneer uw deur gereed staat voor transport, nemen wij via de mail contact met u op om samen een leverdag af te spreken. De chauffeur zal op de dag van levering één uur van tevoren bellen naar het door ons bekende nummer.
Afhalen Het is bij ons ook mogelijk de deuren af te halen. Bij het afhalen van deuren is het raadzaam om bevestigingsmaterialen mee te nemen.
Verzendkosten De verzendkosten bedragen 54,95,- incl. btw, vanaf 750,00,- nemen wij de verzendkosten op onze rekening.
29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
13 mei 2025
“Veel keuzemogelijkheden op de website en snelle antwoorden op mijn vragen via de livechat (in de avond).”
Johan Weerts
29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
13 mei 2025
“Veel keuzemogelijkheden op de website en snelle antwoorden op mijn vragen via de livechat (in de avond).”
Johan Weerts
5000+
Deuren verkocht
10+
Dagelijkse levering door heel Nederland
500+
Ruim 500 deurmodellen op voorraad
1
Showroom in Maastricht op afspraak
7/7
Klantenservice 7 dagen per week bereikbaar
100%
Veilig bestellen en betalen
5
Officieel dealer van bekende merken
8,9
Gemiddelde beoordeling