29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
De Austria Limoges binnendeur uit de Colour Lux Plus-collectie combineert gladde verbindingen, bossingpanelen en facetprofielen voor een tijdloze uitstraling. Deze stevige MDF-deuren worden wit (RAL9010) voorgelakt geleverd en dient enkel afgelakt te worden.
De deuren hebben een dikte van 39 mm en zijn voorzien van een slotgat op standaardhoogte. De panelen zijn gemaakt van bossing massief MDF. Voor een glasdeur variant met dezelfde klassieke uitstraling kun je kiezen voor de Austria Marseille binnendeur.
Bij stompe deuren is de draairichting niet relevant, deze zijn universeel. Stompe deuren kunnen tot 10 mm worden ingekort aan stijlen, bovendorpel en onderdorpel, terwijl opdekdeuren alleen aan de onderzijde tot 10 mm kunnen worden aangepast. De garantie van 12 jaar blijft binnen deze marges van kracht. De Limoges-deur biedt een tijdloze, duurzame keuze voor elk interieur.
| Afwerking | Voorgelakt |
|---|---|
| Breedte | 63 cm, 73 cm, 78 cm, 83 cm, 88 cm, 93 cm |
| Merk | Austria deuren |
| Hoogte | 201,5 cm, 211,5 cm, 231,5 cm |
| Kleur | Wit |
| Randafwerking | Stomp |
| Deuroppervlak | Stijlen en dorpels: massief verlijmde Grenen delen, voorzien van HDF toplaag |
| Afwerking | Hoogwaardig wit voorgelakt (RAL9010) |
| Materiaal | Massief hout |
| Dikte | 39 mm |
| Keurmerk | FSC |
| Bewerking | Voorzien van slotgat/voorplaatboring |
| Garantie | 12 jaar |
Levertijd De levertijd van standaardmaten is 3 tot 10 werkdagen. De levertijd van maatwerkdeuren is 4 tot 5 weken.
Leveringsvoorwaarden De deur wordt liggend op een pallet geleverd. Vervolgens wordt de deur ingewikkeld met folie. Het pallet laten wij bij u achter en is onderdeel van uw bestelling. Deze mag u houden voor eigen gebruik en zullen wij niet meer bij u komen ophalen.
Wanneer uw deur gereed staat voor transport, nemen wij via de mail contact met u op om samen een leverdag af te spreken. De chauffeur zal op de dag van levering één uur van tevoren bellen naar het door ons bekende nummer.
Afhalen Het is bij ons ook mogelijk de deuren af te halen. Bij het afhalen van deuren is het raadzaam om bevestigingsmaterialen mee te nemen.
Verzendkosten De verzendkosten bedragen 54,95,- incl. btw, vanaf 750,00,- nemen wij de verzendkosten op onze rekening.
29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
13 mei 2025
“Veel keuzemogelijkheden op de website en snelle antwoorden op mijn vragen via de livechat (in de avond).”
Johan Weerts
29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
13 mei 2025
“Veel keuzemogelijkheden op de website en snelle antwoorden op mijn vragen via de livechat (in de avond).”
Johan Weerts
5000+
Deuren verkocht
10+
Dagelijkse levering door heel Nederland
500+
Ruim 500 deurmodellen op voorraad
1
Showroom in Maastricht op afspraak
7/7
Klantenservice 7 dagen per week bereikbaar
100%
Veilig bestellen en betalen
5
Officieel dealer van bekende merken
8,9
Gemiddelde beoordeling