29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
De Pronto Legno Genua Deur|Kozijn Combi is binnen een half uur klaar om te monteren. De afgelakte Nero Legno Livorno deur is perfect afgehangen met zwarte verdekte Swing-scharnieren, terwijl het Renov8 Nero kozijn voorzien is van tochtrubbers voor een optimale sluiting. Kies zelf het gewenste magneetslot (loop- of toiletslot) en bijpassende deurkrukken met minirozet.
De deur is hoogwaardig zwart RAL9005 afgelakt en opgebouwd uit massieve stijlen en dorpels met een HDF toplaag. De kozijn is eveneens hoogwaardig zwart RAL9005 afgelakt, geschikt voor wanden ± 10 cm dik. Het kozijn kan vanwege de flexibele deurlijsten kleine afwijkingen zonder consequenties voor de bestaande wand in de wanddikte opvangen.
De Deur|Kozijn Combi is ideaal voor renovatie of nieuwbouw, eenvoudig te plaatsen, en direct klaar voor gebruik. FSC-gecertificeerd en geleverd met 12 jaar garantie. Dezelfde deurkozijn met glas? Bekijk dan de DKC Ischia.
| Afwerking | Afgelakt |
|---|---|
| Breedte | 78 cm, 83 cm, 88 cm, 93 cm |
| Hoogte | 211,5 cm, 231,5 cm |
| Draairichting | Linksdraaiend, Rechtsdraaiend |
| Kleur | Zwart |
| Randafwerking | Stomp |
| Deuroppervlak | Voorzien van HDF toplaag |
| Afwerking | Hoogwaardig zwart afgelakt (RAL9005) |
| Materiaal | Massief hout |
| Wanddikte | +- 10 cm |
| Keurmerk | FSC |
| Bewerking | Kant-en-klaar afgehangen aan kozijn met krukgat + slotgatboring |
| Garantie | 12 jaar |

29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
13 mei 2025
“Veel keuzemogelijkheden op de website en snelle antwoorden op mijn vragen via de livechat (in de avond).”
Johan Weerts
29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
13 mei 2025
“Veel keuzemogelijkheden op de website en snelle antwoorden op mijn vragen via de livechat (in de avond).”
Johan Weerts
5000+
Deuren verkocht
10+
Dagelijkse levering door heel Nederland
500+
Ruim 500 deurmodellen op voorraad
1
Showroom in Maastricht op afspraak
7/7
Klantenservice 7 dagen per week bereikbaar
100%
Veilig bestellen en betalen
5
Officieel dealer van bekende merken
8,9
Gemiddelde beoordeling