





Finish: Glans chroom
Merk: Austria
Austria toiletset uit de Forza serie, gekenmerkt door een modern chroom design.
Afmeting 52 x 52 x 10 mm (B x H x D)
| Breedte | 52 mm |
| Dikte | 10 mm |
| Hoogte/Lengte | 52 mm |
| Finish | Chroom |
| Kleur | Glans chroom |
| Kleuromschrijving | De kleur is glans chroom |
| Materiaal | IJzerwaren |
| Materiaal omschrijving | Chroom ijzerwaren |
| Oppervlaktebehandeling | Onbehandeld |
| Product inclusief | Voorzien van binnensluiting en bezetknop |
| Stijl | Industrieel, Modern, Tijdloos |
| Type product | Deurbeslag |
| Soort product | Toiletset |
| Breedte | 52 mm |
|---|---|
| Hoogte / Lengte | 52 mm |
| Dikte | 10 mm |
| Finish | Chroom |
| Kleur | Glans chroom |
| Kleur omschrijving | De kleur is glans chroom |
| Materiaal | IJzerwaren |
| Materiaal omschrijving | Chroom ijzerwaren |
| Oppervlaktebehandeling | Onbehandeld |
| Product inclusief | Voorzien van binnensluiting en bezetknop. |
| Soort product | Toiletset |
| Stijl | Industrieel, Modern, Tijdloos |
| Type product | Deurbeslag |






Maandag t/m Vrijdag: 10:00 - 17:00.
Zaterdag & Zondag: Gesloten, via Livechat bereikbaar
Zakelijk afnemen? Stuur een e-mail naar info@binnendeuren.shop om inkoopvoordeel
te ontvangen.







Maandag t/m Vrijdag: 10:00 - 17:00.
Zaterdag & Zondag: Gesloten, via Livechat bereikbaar
Zakelijk afnemen? Stuur een e-mail naar info@binnendeuren.shop om inkoopvoordeel
te ontvangen.