29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
De Fertig Schwarz deur heeft een stevig houten frame met een massieve vezelplaat als vulling, afgewerkt met een moderne hardboard toplaag aan beide zijden. Deze deuren uit de Austria Fertig-collectie worden hoogwaardig afgelakt geleverd in RAL9005 (zwart) en zijn direct klaar om opgehangen te worden. Daarnaast zijn ze standaard voorzien van scharnierinkrozingen en pas- en armschaving. Voor opdekdeuren zijn de paumellegaten al voorbereid.
201,5 cm en 211,5 cm hoog: inkrozingen op 11,8 cm, 95,8 cm en 179,8 cm. 231,5 cm hoog: inkrozingen op 11,8 cm, 31,8 cm, 115,8 cm en 204,8 cm.Stompe deuren kunnen worden gemonteerd met standaard scharnieren (89 mm met ronde hoeken), waarbij zwarte scharnieren mooie keuze zijn. Austria Fertig-deuren hebben een FSC-keurmerk en worden geleverd met 12 jaar garantie. Dankzij de sterke kern zijn ze veelzijdig inzetbaar. De Schwarz-deuren hebben een dikte van 39 mm en een slotgat op standaard hoogte.
Omdat de deuren al geschaafd en voorbereid zijn, is het belangrijk om vooraf de juiste draairichting te bepalen.
| Afwerking | Afgelakt |
|---|---|
| Breedte | 73 cm, 78 cm, 83 cm, 88 cm, 93 cm |
| Merk | Austria deuren |
| Hoogte | 201,5 cm, 211,5 cm, 231,5 cm |
| Kleur | Zwart |
| Randafwerking | Opdek, Stomp |
| Deuroppervlak | HDF |
| Afwerking | Zwart RAL9005 afgelakt |
| Materiaal | Massief hout |
| Dikte | 39 mm |
| Keurmerk | FSC |
| Bewerking | Voorzien van slotgat/voorplaatboring Nemef 1200 + 89x89 Scharnierinfrezingen |
| Garantie | 12 jaar |

29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
13 mei 2025
“Veel keuzemogelijkheden op de website en snelle antwoorden op mijn vragen via de livechat (in de avond).”
Johan Weerts
29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
13 mei 2025
“Veel keuzemogelijkheden op de website en snelle antwoorden op mijn vragen via de livechat (in de avond).”
Johan Weerts
5000+
Deuren verkocht
10+
Dagelijkse levering door heel Nederland
500+
Ruim 500 deurmodellen op voorraad
1
Showroom in Maastricht op afspraak
7/7
Klantenservice 7 dagen per week bereikbaar
100%
Veilig bestellen en betalen
5
Officieel dealer van bekende merken
8,9
Gemiddelde beoordeling