





Het Austria sleutelrozet Gloria past perfect bij de klassieke binnendeuren van Austria. Het sleutelrozet heeft een Glans Nikkel afwerking en geeft de uitstraling van jouw deur een upgrade. Je kunt het Austria sleutelrozet Gloria ook met andere deuren combineren.
| Breedte | 39 mm |
| Dikte | 6 mm |
| Hoogte/Lengte | 39 mm |
| Finish | Glans |
| Kleur | Glans nikkel |
| Kleur 2 | Ebbenhout |
| Kleuromschrijving | De kleur is glans nikkel |
| Materiaal | IJzerwaren |
| Materiaal omschrijving | Glans nikkel en ebbenhout |
| Oppervlaktebehandeling | Onbehandeld |
| Product inclusief | Voorzien van twee stuks sleutelrozetten |
| Stijl | Landelijk, Tijdloos, Klassiek |
| Type product | Deurbeslag |
| Soort product | Sleutelrozet |
| Breedte | 39 mm |
|---|---|
| Hoogte / Lengte | 39 mm |
| Dikte | 6 mm |
| Finish | Glans |
| Kleur | Glans Nikkel |
| Kleur 2 | Ebbenhout |
| Kleur omschrijving | De kleur is glans nikkel |
| Materiaal | IJzerwaren |
| Materiaal omschrijving | Glans nikkel en ebbenhout |
| Oppervlaktebehandeling | Onbehandeld |
| Product inclusief | Voorzien van twee stuks sleutelrozetten |
| Soort product | Sleutelrozet |
| Stijl | Landelijk, Tijdloos, Klassiek |
| Type product | Deurbeslag |






Maandag t/m Vrijdag: 10:00 - 17:00.
Zaterdag & Zondag: Gesloten, via Livechat bereikbaar
Zakelijk afnemen? Stuur een e-mail naar info@binnendeuren.shop om inkoopvoordeel
te ontvangen.







Maandag t/m Vrijdag: 10:00 - 17:00.
Zaterdag & Zondag: Gesloten, via Livechat bereikbaar
Zakelijk afnemen? Stuur een e-mail naar info@binnendeuren.shop om inkoopvoordeel
te ontvangen.