29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
Binnendeur Board GroefDe Board Groef is een moderne aanvulling op onze Board-serie. Deze deur heeft een lichte honingraatvulling en een strakke U-groef (5x1,3 mm) voor een eigentijdse look. Standaard afgelakt in UV RAL9003, dus direct klaar voor gebruik. Dankzij de lichte constructie is de deur eenvoudig te monteren en praktisch in dagelijks gebruik. Een moderne en betaalbare keuze voor elk interieur.
Belangrijk om te weten:
Standaard voorzien van slotgat (geen krukgatboring)
Niet retourneerbaar i.v.m. specifieke productie
Inkorten toegestaan: 10 mm aan sluitzijde, hangzijde en bovenzijde bij stomp. Opdek enkel 10 mm aan onderzijde
| Afwerking | Afgelakt |
|---|---|
| Breedte | 73 cm, 78 cm, 83 cm, 88 cm, 93 cm |
| Hoogte | 201,5 cm, 211,5 cm, 231,5 cm |
| Kleur | Wit |
| Merk | Skantrae |
| Randafwerking | Opdek, Stomp |
| Deuroppervlak | Vlak |
| Afwerking | UV gelakt |
| Materiaal | Honingraat vulling |
| Dikte | 40 mm |
| Constructie | Houten stijlen met MDF toplaag |
| Bewerking | Voorzien van slotgat/voorplaatboring |
| Garantie | 2 jaar |
29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
13 mei 2025
“Veel keuzemogelijkheden op de website en snelle antwoorden op mijn vragen via de livechat (in de avond).”
Johan Weerts
29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
13 mei 2025
“Veel keuzemogelijkheden op de website en snelle antwoorden op mijn vragen via de livechat (in de avond).”
Johan Weerts
5000+
Deuren verkocht
10+
Dagelijkse levering door heel Nederland
500+
Ruim 500 deurmodellen op voorraad
1
Showroom in Maastricht op afspraak
7/7
Klantenservice 7 dagen per week bereikbaar
100%
Veilig bestellen en betalen
5
Officieel dealer van bekende merken
8,9
Gemiddelde beoordeling