29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
Inpandige Toegangsdeur Formica Colorsystem (Unikleur)Deze hoogwaardige woningtoegangsdeur is speciaal ontworpen voor inpandige toepassingen en voldoet aan alle eisen op het gebied van veiligheid en comfort. De deur is bekleed met het Formica Colorsystem uit de DeurCollectie (unikleur) en heeft een strakke, moderne uitstraling.
✔ Brandwerend 30 minuten (volgens NEN 6069 en NEN EN 1634-1)✔ Geluidswerend 38 dB✔ Inbraakwerend klasse 2 (volgens NEN 5096)✔ Warmte isolerend (getest volgens ISO 101202)✔ Stompe uitvoering met roodhouten kantlatten✔ Model 1.0 dichte deur, ca. 40 mm dik
Let op: Uitsluitend aantoonbaar inbraakwerend met stabilisator en maximale deurafmeting 930 x 2700 mm
Op aanvraag verkrijgbaar tot een afmeting van 1250 x 2700 mm
| Afmeting | 73 x 201,5, 68 x 201,5, 68 x 211,5, 68 x 231,5 (+13,00), 73 x 211,5, 73 x 231,5 (+13,00), 78 x 201,5, 78 x 211,5, 78 x 231,5 (+13,00), 83 x 201,5, 83 x 211,5, 83 x 231,5 (+13,00), 88 x 201,5, 88 x 211,5, 88 x 231,5 (+13,00), 93 x 201,5, 93 x 211,5, 93 x 231,5 (+13,00) |
|---|---|
| Uitvoering | Stomp (linksdraaiend, Stomp (rechtsdraaiend) |
| Breedte | 68 cm, 73 cm, 78 cm, 83 cm, 88 cm, 93 cm |
| Hoogte | 201,5 cm, 211,5 cm, 231,5 cm |
| Merk | Svedex |
| Randafwerking | Stomp |
| Deuroppervlak | Deuroppervlak van HPL |
| Afwerking | HPL toplaag |
| Materiaal | Tweelaags spaanplaat met kurk, voorzien van stabilisator |
| Stijl | Tijdloos |
| Keurmerk | KOMO |
| Dikte | 40 mm |
| Gebruik | Utiliteitsbouw |
29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
13 mei 2025
“Veel keuzemogelijkheden op de website en snelle antwoorden op mijn vragen via de livechat (in de avond).”
Johan Weerts
29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
13 mei 2025
“Veel keuzemogelijkheden op de website en snelle antwoorden op mijn vragen via de livechat (in de avond).”
Johan Weerts
5000+
Deuren verkocht
10+
Dagelijkse levering door heel Nederland
500+
Ruim 500 deurmodellen op voorraad
1
Showroom in Maastricht op afspraak
7/7
Klantenservice 7 dagen per week bereikbaar
100%
Veilig bestellen en betalen
5
Officieel dealer van bekende merken
8,9
Gemiddelde beoordeling