





Finish: Mat RVS
Diameter: 52 x 8 mm
Merk: Austria
Goedkope en kwalitatieve toiletset van de serie Klikvast.
| Breedte | 52 mm |
| Dikte | 8 mm |
| Hoogte/Lengte | 52 mm |
| Finish | Mat |
| Kleur | Mat RVS |
| Kleuromschrijving | De kleur is mat RVS |
| Materiaal | RVS |
| Materiaal omschrijving | Mat RVS |
| Oppervlaktebehandeling | Onbehandeld |
| Product inclusief | Voorzien van binnensluiting en bezetknop |
| Stijl | Industrieel, Modern, Tijdloos |
| Type product | Deurbeslag |
| Soort product | Toiletset |
| Breedte | 52 mm |
|---|---|
| Hoogte / Lengte | 52 mm |
| Dikte | 8 mm |
| Finish | Mat |
| Kleur | Mat RVS |
| Kleur omschrijving | De kleur is Mat RVS |
| Materiaal | RVS |
| Materiaal omschrijving | Mat RVS |
| Oppervlaktebehandeling | Onbehandeld |
| Product inclusief | Voorzien van binnensluiting en bezetknop. |
| Soort product | Toiletset |
| Stijl | Industrieel, Modern, Tijdloos |
| Type product | Deurbeslag |






Maandag t/m Vrijdag: 10:00 - 17:00.
Zaterdag & Zondag: Gesloten, via Livechat bereikbaar
Zakelijk afnemen? Stuur een e-mail naar info@binnendeuren.shop om inkoopvoordeel
te ontvangen.







Maandag t/m Vrijdag: 10:00 - 17:00.
Zaterdag & Zondag: Gesloten, via Livechat bereikbaar
Zakelijk afnemen? Stuur een e-mail naar info@binnendeuren.shop om inkoopvoordeel
te ontvangen.