





Afmeting 52 x 52 x 8 mm (B x H x D)
Merk: Austria
Finish: Mat zwart
| Breedte | 52 mm |
| Dikte | 8 mm |
| Hoogte/Lengte | 52 mm |
| Finish | Mat |
| Kleur | Zwart |
| Kleuromschrijving | De kleur is zwart |
| Materiaal | IJzerwaren |
| Materiaal omschrijving | Mat zwart |
| Oppervlaktebehandeling | Onbehandeld |
| Product inclusief | Voorzien van twee stuks deurkrukken inclusief dubbelzijdig tape |
| Stijl | Industrieel, Modern, Tijdloos |
| Type product | Deurbeslag |
| Soort product | Deurkruk |
| Breedte | 52 mm |
|---|---|
| Hoogte / Lengte | 52 mm |
| Dikte | 8 mm |
| Finish | Mat |
| Kleur | Zwart |
| Kleur omschrijving | De kleur is zwart |
| Materiaal | IJzerwaren |
| Materiaal omschrijving | Mat zwart |
| Oppervlaktebehandeling | Onbehandeld |
| Product inclusief | Voorzien van twee stuks deurkrukken inclusief dubbelzijdig tape |
| Soort product | Deurkruk |
| Stijl | Industrieel, Modern, Tijdloos |
| Type product | Deurbeslag |






Maandag t/m Vrijdag: 10:00 - 17:00.
Zaterdag & Zondag: Gesloten, via Livechat bereikbaar
Zakelijk afnemen? Stuur een e-mail naar info@binnendeuren.shop om inkoopvoordeel
te ontvangen.







Maandag t/m Vrijdag: 10:00 - 17:00.
Zaterdag & Zondag: Gesloten, via Livechat bereikbaar
Zakelijk afnemen? Stuur een e-mail naar info@binnendeuren.shop om inkoopvoordeel
te ontvangen.