29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
De Lodret Liniedor heeft een dikte van 39 mm en is voorzien van een slotgat op standaardhoogte. Voor de opdekdeuren zijn boringen voor paumellescharnieren al aangebracht, wat zorgt voor een snelle en eenvoudige montage. Binnen deze serie zijn drie verschillende modellen beschikbaar, allemaal sterk en duurzaam, dankzij de vezelplaat constructie.
Bij het bestellen is het belangrijk om de draairichting goed aan te geven, omdat de armschaving hierop is afgestemd. De Austria Lodret biedt niet alleen een moderne uitstraling, maar ook praktische toepassingen die passen bij elk interieur.
| Afwerking | Afgelakt |
|---|---|
| Merk | Austria deuren |
| Breedte | 73 cm, 78 cm, 83 cm, 88 cm, 93 cm |
| Hoogte | 201,5 cm, 211,5 cm, 231,5 cm |
| Kleur | Wit |
| Randafwerking | Opdek, Stomp |
| Deuroppervlak | HDF. Kern van zeer hoogwaardige kwaliteit vezelplaat en randhout |
| Afwerking | Hoogwaardig wit afgelakt (RAL9010) |
| Materiaal | Massief hout |
| Dikte | 39 mm |
| Keurmerk | FSC en KOMO |
| Bewerking | Armgeschaafd, scharnierinfrezingen, slotgat voorgeboord |
| Garantie | 5 jaar |

29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
13 mei 2025
“Veel keuzemogelijkheden op de website en snelle antwoorden op mijn vragen via de livechat (in de avond).”
Johan Weerts
29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
13 mei 2025
“Veel keuzemogelijkheden op de website en snelle antwoorden op mijn vragen via de livechat (in de avond).”
Johan Weerts
5000+
Deuren verkocht
10+
Dagelijkse levering door heel Nederland
500+
Ruim 500 deurmodellen op voorraad
1
Showroom in Maastricht op afspraak
7/7
Klantenservice 7 dagen per week bereikbaar
100%
Veilig bestellen en betalen
5
Officieel dealer van bekende merken
8,9
Gemiddelde beoordeling