29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
De Austria Meranti balkondeur BW35 is een stevige achterdeur, gemaakt van meranti stijlen en dorpels met een dikte van 40 mm. Deze hardhouten deur is geschikt als terras-, balkon- of achterdeur en is voorzien van stijlen van 120 mm breed. De "BW 35" verwijst naar de hoogte van de borstwering.
Afwerking en specificaties
Voorbehandeld met 80 mu wit grondverf (RAL 9001) voor eenvoudig aflakken. Inclusief ventilatiesleuven aan de buitenzijde en glaslatten aan de binnenzijde. Exclusief glas: Dient bij een glashandelaar besteld te worden.De deur kan tot 10 mm aan beide stijlen, de bovendorpel en de onderdorpel worden ingekort. De 6 jaar garantie blijft geldig binnen deze marges, mits de verwerkingsvoorschriften worden gevolgd. Maatwerk buiten deze marges is niet mogelijk.
Een duurzame en praktische keuze voor elk terras of balkon.
| Afwerking | Gegrond |
|---|---|
| Breedte | 63 cm, 68 cm, 73 cm, 78 cm, 83 cm, 88 cm, 93 cm |
| Hoogte | 201,5 cm, 211,5 cm, 231,5 cm |
| Kleur | Wit |
| Opbouw | Massief duurzaam Dark Red Meranti hardhouten stijlen en dorpels |
| Afwerking | Wit grondverf (RAL9001) |
| Materiaal | Meranti hardhouten |
| Dikte | 40 mm |
| Keurmerk | KOMO |
| Merk | Austria |
| Garantie | 6 jaar |
Levertijd De levertijd van BW35 balkondeuren zonder bewerkingen is tussen de 3-10 werkdagen.
Leveringsvoorwaarden De deur wordt liggend op een pallet geleverd. Vervolgens wordt de deur ingewikkeld met folie. Het pallet laten wij bij u achter en is onderdeel van uw bestelling. Deze mag u houden voor eigen gebruik en zullen wij niet meer bij u komen ophalen.
Wanneer uw deur gereed staat voor transport, nemen wij via de mail contact met u op om samen een leverdag af te spreken. De chauffeur zal op de dag van levering één uur van tevoren bellen naar het door ons bekende nummer.
Afhalen Het is bij ons ook mogelijk de deuren af te halen. Bij het afhalen van deuren is het raadzaam om bevestigingsmaterialen mee te nemen. Wij raden voldoende beschermingsmateriaal aan ter bescherming van uw vervoersmiddel en producten.

Achterdeuren zijn enkel verkrijgbaar in stomp.
29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
13 mei 2025
“Veel keuzemogelijkheden op de website en snelle antwoorden op mijn vragen via de livechat (in de avond).”
Johan Weerts
29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
13 mei 2025
“Veel keuzemogelijkheden op de website en snelle antwoorden op mijn vragen via de livechat (in de avond).”
Johan Weerts
5000+
Deuren verkocht
10+
Dagelijkse levering door heel Nederland
500+
Ruim 500 deurmodellen op voorraad
1
Showroom in Maastricht op afspraak
7/7
Klantenservice 7 dagen per week bereikbaar
100%
Veilig bestellen en betalen
5
Officieel dealer van bekende merken
8,9
Gemiddelde beoordeling