30 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
De Porta Alta Piatto Blanco is een kamerhoge witte vlakke deur die zowel met als zonder bovendorpel geplaatst kan worden. Deze deur is gemaakt van massief grenen met verticale kanalen (voor minder gewicht) en een gladde HDF toplaag. Het is een duurzame keuze dankzij de FSC-certificering en wordt geleverd met 12 jaar garantie. Perfect voor een modern interieur!
Maatvoering: De deur kan eenvoudig zelf worden ingekort tot 38,5 cm vanaf de bovenkant en 5 mm aan beide zijkanten. Tegen meerprijs kan dit ook fabrieksmatig worden gedaan. Afwerking: Standaard wit voorgelakt (RAL 9016). Voor bescherming adviseren we de deur altijd af te lakken. Uitvoeringen: Verkrijgbaar als stompe deur in alle standaard breedtematen.De Piatto Blanco heeft een FORZA 1200 slot- en voorplaatboring. Combineer deze met strakke zwarte deurkrukken en een kamerhoog kozijn (met of zonder bovendorpel). Voor een strakke uitstraling gebruik je zwarte kogellagerscharnieren of verdekte scharnieren (minimaal 4 scharnieren per deur).
De Porta Alta Piatto Blanco is een stijlvolle keuze die iedere ruimte een moderne en minimalistische uitstraling geeft.
Liever in het zwart? Bekijk dan de Piatto Negro.
| Afwerking | Voorgelakt |
|---|---|
| Breedte | 63 cm, 68 cm, 73 cm, 78 cm, 83 cm, 88 cm, 93 cm, 98 cm |
| Merk | Austria deuren |
| Hoogte | 270 cm |
| Kleur | Wit |
| Randafwerking | Stomp |
| Deuroppervlak | Voorzien van HDF toplaag |
| Afwerking | Hoogwaardig wit voorgelakt (RAL9016) |
| Materiaal | Kern van massief verlijmd Grenen. Gedeeltelijk met verticale kanalen |
| Dikte | 40 mm |
| Keurmerk | FSC |
| Bewerking | Voorzien van slotgat/voorplaatboring tbv Nemef 1200 slot |
| Garantie | 12 jaar |

30 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
14 mei 2025
“Veel keuzemogelijkheden op de website en snelle antwoorden op mijn vragen via de livechat (in de avond).”
Johan Weerts
30 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
14 mei 2025
“Veel keuzemogelijkheden op de website en snelle antwoorden op mijn vragen via de livechat (in de avond).”
Johan Weerts
5000+
Deuren verkocht
10+
Dagelijkse levering door heel Nederland
500+
Ruim 500 deurmodellen op voorraad
1
Showroom in Maastricht op afspraak
7/7
Klantenservice 7 dagen per week bereikbaar
100%
Veilig bestellen en betalen
5
Officieel dealer van bekende merken
8,9
Gemiddelde beoordeling