29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
De Austria Roble Legno-serie combineert de stijlvolle Nero Legno-deuren met de warme uitstraling van de Cabana Roble-deuren. Industriële deuren zijn al een paar jaar enorm populair in moderne interieurs. De Roble Legno-variant biedt een frisse twist: een houtkleur in plaats van zwart, waardoor je woonkamer een lichte en warme sfeer krijgt.
De Austria Roble Legno Gavi Blank glas deur heeft strakke profielen en roeden van helder glas, wat zorgt voor een trendy industriële look. De deurstijlen zijn 80 mm breed met 30 mm roeden en worden onbehandeld geleverd. Omdat eikenhout kan verkleuren, raden we aan de deur af te werken met de bijpassende Skylt-lak om de lichte kleur te behouden.
Alle deuren uit deze collectie hebben een FSC en KOMO keurmerk en worden geleverd met 12 jaar garantie. Perfect voor wie een modern én duurzaam interieur wil!
| Afwerking | Onbehandeld |
|---|---|
| Breedte | 83 cm, 88 cm, 93 cm |
| Hoogte | 201,5 cm, 211,5 cm, 231,5 cm |
| Draairichting | Linksdraaiend, Rechtsdraaiend |
| Kleur | Eiken |
| Randafwerking | Opdek, Stomp |
| Glassoort | Blank glas |
| Deuroppervlak | HDF, toplaag van Amerikaans blank eiken |
| Afwerking | Onbehandeld, met skylt lak behandelen |
| Materiaal | Massief hout |
| Dikte | 39 mm |
| Keurmerk | FSC en KOMO |
| Bewerking | Voorzien van slotgat/voorplaatboring tbv smalslot |
| Garantie | 12 jaar |

29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
13 mei 2025
“Veel keuzemogelijkheden op de website en snelle antwoorden op mijn vragen via de livechat (in de avond).”
Johan Weerts
29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
13 mei 2025
“Veel keuzemogelijkheden op de website en snelle antwoorden op mijn vragen via de livechat (in de avond).”
Johan Weerts
5000+
Deuren verkocht
10+
Dagelijkse levering door heel Nederland
500+
Ruim 500 deurmodellen op voorraad
1
Showroom in Maastricht op afspraak
7/7
Klantenservice 7 dagen per week bereikbaar
100%
Veilig bestellen en betalen
5
Officieel dealer van bekende merken
8,9
Gemiddelde beoordeling