29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
De Skantrae SKS 1217 is een massieve binnendeur uit de Accent collectie, voorzien van twee facetpanelen en stijlvolle facetprofielen. Perfect voor een tijdloos, klassiek interieur.
Met een dikte van 40 mm en een standaard slotgat is deze deur zowel stevig als praktisch. De opdekvariant wordt geleverd met voorgeboorde paumelleboringen.
Inkorting:
Stomp: 10 mm (zij- en bovenzijde), 60 mm onderzijde
Opdek: alleen 60 mm onderzijdeInclusief 10 jaar garantie binnen marges.
Combineer met de bijpassende glasdeur SKS 1240 voor een mooi geheel.
Skantrae SKS 1217 – stijlvol, solide en klaar om op te vallen.
| Afwerking | Gegrond |
|---|---|
| Breedte | 53 cm, 58 cm, 63 cm, 68 cm, 73 cm, 78 cm, 83 cm, 88 cm, 93 cm |
| Hoogte | 201,5 cm, 211,5 cm, 231,5 cm |
| Kleur | Wit |
| Merk | Skantrae |
| Randafwerking | Opdek, Stomp |
| Deuroppervlak | Facetprofielen, MDF paneel met geaccentueerde rand |
| Afwerking | Wit RAL9010 grondverf |
| Materiaal | Massief hout |
| Dikte | 49 mm |
| Constructie | Gelamineerde houten stijlen en dorpels, MDF toplaag, MDF panelen |
| Bewerking | Voorzien van slotgat/voorplaatboring tbv smalslot |
| Garantie | 10 jaar |
29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
13 mei 2025
“Veel keuzemogelijkheden op de website en snelle antwoorden op mijn vragen via de livechat (in de avond).”
Johan Weerts
29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
13 mei 2025
“Veel keuzemogelijkheden op de website en snelle antwoorden op mijn vragen via de livechat (in de avond).”
Johan Weerts
5000+
Deuren verkocht
10+
Dagelijkse levering door heel Nederland
500+
Ruim 500 deurmodellen op voorraad
1
Showroom in Maastricht op afspraak
7/7
Klantenservice 7 dagen per week bereikbaar
100%
Veilig bestellen en betalen
5
Officieel dealer van bekende merken
8,9
Gemiddelde beoordeling