29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
Is jouw interieur strak, minimalistisch of industrieel? Dan is de Skantrae SKS 3261 binnendeur een perfecte keuze. Met één groot paneel en rechte lijnen in de stijlen en tussenlatten straalt deze deur moderne klasse uit.
De deur is massief, 40 mm dik en voorzien van een standaard slotgat. De opdekvariant wordt geleverd met voorgeboorde gaten voor paumelle scharnieren, wat de montage eenvoudig maakt. De brede stijlen (130 mm), robuuste onderdorpel (185 mm) en strakke afwerking benadrukken het hoogwaardige karakter.
Combineer deze deur moeiteloos met Cube-varianten met glas, zoals de SKS 3253 of SKS 3254, voor een stijlvol geheel.
Stompe Skantrae SKS 3254 deuren zijn aan beide deurstijlen en de bovendorpel 10 mm in te korten. De onderdorpel is zelfs tot 60 mm in te korten.
Een opdekdeur is door de opdekranden alleen aan de onderzijde 60 mm in te korten. De garantie van 10 jaar blijft van kracht binnen deze aangegeven marges.
| Afwerking | Gegrond |
|---|---|
| Breedte | 63 cm, 68 cm, 73 cm, 78 cm, 83 cm, 88 cm, 93 cm |
| Hoogte | 201,5 cm, 211,5 cm, 231,5 cm |
| Kleur | Wit |
| Randafwerking | Opdek, Stomp |
| Merk | Skantrae |
| Deuroppervlak | Gelamineerde houten stijlen en dorpels, MDF toplaag, MDF panelen |
| Kleur | Wit RAL9010 grondverf |
| Maatwerk | Op aanvraag |
| Dikte | 39 mm |
| Keurmerk | FSC |
| Bewerking | Slotgatboring Nemef 1200 |
| Stijlbreedte | 130 mm |
29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
13 mei 2025
“Veel keuzemogelijkheden op de website en snelle antwoorden op mijn vragen via de livechat (in de avond).”
Johan Weerts
29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
13 mei 2025
“Veel keuzemogelijkheden op de website en snelle antwoorden op mijn vragen via de livechat (in de avond).”
Johan Weerts
5000+
Deuren verkocht
10+
Dagelijkse levering door heel Nederland
500+
Ruim 500 deurmodellen op voorraad
1
Showroom in Maastricht op afspraak
7/7
Klantenservice 7 dagen per week bereikbaar
100%
Veilig bestellen en betalen
5
Officieel dealer van bekende merken
8,9
Gemiddelde beoordeling