29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
Deze kant-en-klare deur-kozijn-set is ideaal bij nieuwe wanden. De deur is al afgehangen met 3 paumellescharnieren en eenvoudig te plaatsen.
Voorzien van een volspaan vulling, tochtkader en Athmer valdorpel, biedt deze set tot wel 28 dB geluidsreductie.Het smalle kozijn maat 56 x 90 mm en is wit gegrond. Slotgat en voorplaatboring (Nemef 1200/1300) zijn al voorgeboord. Slot niet inbegrepen.
Ook leverbaar met 56 x 115 mm kozijn: DKS 280 Geluidswerend Breed.
Dit product kan niet worden geruild of geretourneerd.
| Afwerking | Gegrond |
|---|---|
| Merk | Skantrae |
| Breedte | 73 cm, 78 cm, 83 cm, 88 cm, 93 cm |
| Hoogte | 201,5 cm, 211,5 cm, 231,5 cm |
| Draairichting | Linksdraaiend, Rechtsdraaiend |
| Kleur | Wit |
| Randafwerking | Stomp |
| Deuroppervlak | Tubespaan boarddeur met foutvrij gecertificeerd Grenen kozijn. |
| Afwerking | Wit gegrond (RAL9010) |
| Materiaal | Tubespaan |
| Muurdikte | 70 mm |
| Keurmerk | FSC |
| Bewerking | Kant-en-klaar |
| Garantie | 2 jaar |
Levertijd De levertijd van standaardmaten is 1 tot 2 weken. De levertijd van maat werkdeuren is 10 tot 12 weken.
Leveringsvoorwaarden De deur wordt liggend op een pallet geleverd. Vervolgens wordt de deur ingewikkeld met folie. Het pallet laten wij bij u achter en is onderdeel van uw bestelling. Deze mag u houden voor eigen gebruik en zullen wij niet meer bij u komen ophalen.
Wanneer uw deur gereed staat voor transport, nemen wij via de mail contact met u op om samen een leverdag af te spreken. De chauffeur zal op de dag van levering één uur van tevoren bellen naar het door ons bekende nummer.
Afhalen Het is bij ons ook mogelijk de deuren af te halen. Bij het afhalen van deuren is het raadzaam om bevestigingsmaterialen mee te nemen.
Verzendkosten De verzendkosten bedragen 54,95,- incl. btw, vanaf 750,00,- nemen wij de verzendkosten op onze rekening.
29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
13 mei 2025
“Veel keuzemogelijkheden op de website en snelle antwoorden op mijn vragen via de livechat (in de avond).”
Johan Weerts
29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
13 mei 2025
“Veel keuzemogelijkheden op de website en snelle antwoorden op mijn vragen via de livechat (in de avond).”
Johan Weerts
5000+
Deuren verkocht
10+
Dagelijkse levering door heel Nederland
500+
Ruim 500 deurmodellen op voorraad
1
Showroom in Maastricht op afspraak
7/7
Klantenservice 7 dagen per week bereikbaar
100%
Veilig bestellen en betalen
5
Officieel dealer van bekende merken
8,9
Gemiddelde beoordeling