29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
Geniet van topkwaliteit voor een vriendelijke prijs met de Skantrae Essence E 017 binnendeur. Deze massieve paneeldeur met 2 MDF-panelen en verfijnde facetprofielen straalt rust en klasse uit in elk interieur.
✔ Massieve deur van 40 mm dik✔ Bossingpanelen met afgeronde profilering✔ Voorzien van slotgat op standaard hoogte✔ Verkrijgbaar in stomp of opdek (let op draairichting bij opdek)✔ 7 jaar garantie bij juiste bewerking
Inkorten mogelijk:
Stomp: 10 mm aan zij- en bovenkant, 60 mm onder
Opdek: 60 mm onder
Liever met glas? Bekijk dan de bijpassende Skantrae E 020.
| Afwerking | Gegrond |
|---|---|
| Breedte | 63 cm, 68 cm, 73 cm, 78 cm, 83 cm, 88 cm, 93 cm |
| Hoogte | 201,5 cm, 211,5 cm, 231,5 cm |
| Kleur | Wit |
| Merk | Skantrae |
| Randafwerking | Opdek, Stomp |
| Deuroppervlak | Facetprofielen, MDF paneel met scherp afgeronde paneelbossing |
| Afwerking | Wit RAL9010 grondverf |
| Materiaal | Massief hout |
| Dikte | 40 mm |
| Constructie | Gelamineerde houten stijlen en dorpels, MDF toplaag, MDF panelen |
| Bewerking | Voorzien van slotgat/voorplaatboring |
| Garantie | 10 jaar |
29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
13 mei 2025
“Veel keuzemogelijkheden op de website en snelle antwoorden op mijn vragen via de livechat (in de avond).”
Johan Weerts
29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
13 mei 2025
“Veel keuzemogelijkheden op de website en snelle antwoorden op mijn vragen via de livechat (in de avond).”
Johan Weerts
5000+
Deuren verkocht
10+
Dagelijkse levering door heel Nederland
500+
Ruim 500 deurmodellen op voorraad
1
Showroom in Maastricht op afspraak
7/7
Klantenservice 7 dagen per week bereikbaar
100%
Veilig bestellen en betalen
5
Officieel dealer van bekende merken
8,9
Gemiddelde beoordeling