29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
De Skantrae SKS 217 is een stijlvolle binnendeur uit de Original collectie, geïnspireerd op de klassieke jaren '30. De deur is voorzien van twee bossingpanelen, kraalprofielen en een kenmerkende stijl-dorpelverbinding voor een authentieke uitstraling.
De zijstijlen zijn 115 mm breed (130 mm bij 231,5 cm hoogte), met een bovendorpel van 117 mm en een robuuste onderdorpel van 175 mm. Samen zorgt dit voor een klassiek en krachtig ontwerp.
De SKS 217 is leverbaar als stomp en opdek. Beide varianten hebben een slotgat op standaardhoogte; opdekdeuren zijn voorzien van paumelleboringen voor eenvoudige montage.
Inkorten mogelijk:
Stomp: 10 mm aan zij- en bovenkant, 60 mm onderOpdek: 60 mm onder
De fabrieksgarantie van 10 jaar blijft van kracht binnen deze marges.
| Afwerking | Gegrond |
|---|---|
| Breedte | 53 cm, 58 cm, 63 cm, 68 cm, 73 cm, 78 cm, 83 cm, 88 cm, 93 cm |
| Hoogte | 201,5 cm, 211,5 cm, 231,5 cm |
| Kleur | Wit |
| Merk | Skantrae |
| Randafwerking | Opdek, Stomp |
| Deuroppervlak | Kraalprofielen, MDF paneel met afgeronde paneelbossing |
| Afwerking | Wit RAL9010 voorbehandeld |
| Materiaal | Massief hout |
| Dikte | 40 mm |
| Constructie | Gelamineerde houten stijlen en dorpels, MDF toplaag, MDF panelen |
| Bewerking | Voorzien van slotgat/voorplaatboring |
| Garantie | 10 jaar |
29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
13 mei 2025
“Veel keuzemogelijkheden op de website en snelle antwoorden op mijn vragen via de livechat (in de avond).”
Johan Weerts
29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
13 mei 2025
“Veel keuzemogelijkheden op de website en snelle antwoorden op mijn vragen via de livechat (in de avond).”
Johan Weerts
5000+
Deuren verkocht
10+
Dagelijkse levering door heel Nederland
500+
Ruim 500 deurmodellen op voorraad
1
Showroom in Maastricht op afspraak
7/7
Klantenservice 7 dagen per week bereikbaar
100%
Veilig bestellen en betalen
5
Officieel dealer van bekende merken
8,9
Gemiddelde beoordeling