29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
De Skantrae SKS 2217 is een elegante binnendeur uit de Prestige collectie, perfect voor wie houdt van een klassieke en sfeervolle woonstijl. Deze deur is voorzien van dubbele kraalprofielen op de stijlen en een stijlvol double-hip paneel aan de onderzijde. Een echte eyecatcher voor elk interieur met een knipoog naar de jaren '30.
De stijlen zijn 135 mm breed, de bovendorpel meet 120 mm en de onderdorpel is met 180 mm extra robuust uitgevoerd. Dit geeft de deur zijn stevige en klassieke uitstraling.
De SKS 2217 is beschikbaar als stompe en opdekdeur. Beide varianten zijn standaard voorzien van een slotgat op de juiste hoogte. Opdekdeuren worden bovendien geleverd met voorgeboorde paumelleboringen voor een eenvoudige montage.
Inkorten mogelijk:
Stomp: 10 mm aan zij- en bovenkant, 60 mm onder
Opdek: 60 mm onder
Binnen deze marges blijft de 10 jaar fabrieksgarantie volledig behouden.
| Afwerking | Gegrond |
|---|---|
| Breedte | 63 cm, 68 cm, 73 cm, 78 cm, 83 cm, 88 cm, 93 cm |
| Hoogte | 201,5 cm, 211,5 cm, 231,5 cm |
| Kleur | Wit |
| Merk | Skantrae |
| Randafwerking | Opdek, Stomp |
| Deuroppervlak | Dubbele kraalprofielen, MDF paneel met Double-hip paneelrand |
| Afwerking | Wit RAL9010 voorbehandeld |
| Materiaal | Massief hout |
| Dikte | 40 mm |
| Constructie | Gelamineerde houten stijlen en dorpels, MDF toplaag, MDF panelen |
| Bewerking | Voorzien van slotgat/voorplaatboring |
| Garantie | 10 jaar |
29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
13 mei 2025
“Veel keuzemogelijkheden op de website en snelle antwoorden op mijn vragen via de livechat (in de avond).”
Johan Weerts
29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
13 mei 2025
“Veel keuzemogelijkheden op de website en snelle antwoorden op mijn vragen via de livechat (in de avond).”
Johan Weerts
5000+
Deuren verkocht
10+
Dagelijkse levering door heel Nederland
500+
Ruim 500 deurmodellen op voorraad
1
Showroom in Maastricht op afspraak
7/7
Klantenservice 7 dagen per week bereikbaar
100%
Veilig bestellen en betalen
5
Officieel dealer van bekende merken
8,9
Gemiddelde beoordeling