29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
SlimSeries XS – Deep Black binnendeur
Met de SlimSeries XS brengt Skantrae een nieuwe dimensie aan minimalistisch interieurdesign. Deze binnendeur – uitgevoerd in het elegante Deep Black (RAL9011) – heeft een uitzonderlijk slanke stijlbreedte van slechts 30 mm. De geïntegreerde hardware zorgt voor een strak en naadloos geheel, waardoor het minimalistische karakter volledig tot zijn recht komt.
Net als de overige deuren uit de Matching Series sluit ook dit model perfect aan op kleur, afwerking en accessoires binnen elk interieur. Zo combineer je de SlimSeries XS moeiteloos met andere deuren uit dezelfde lijn.
De deur kan zowel als enkele of dubbele schuifdeur worden toegepast en is standaard voorzien van een voorgemonteerde zwarte schuifkom. Voor een complete look kies je het bijpassende schuifdeursysteem Lima XS in zwart of aluminium.
| Afwerking | Afgelakt |
|---|---|
| Breedte | 88 cm, 93 cm |
| Hoogte | 201,5 cm, 211,5 cm, 231,5 cm |
| Kleur | Zwart |
| Randafwerking | Stomp |
| Merk | Skantrae |
| Deuroppervlak | MDF |
| Afwerking | Strak afgelakt in deep black (RAL 9011) |
| Materiaal | Massief hout |
| Dikte | 40 mm |
| Keurmerk | FSC en KOMO |
| Bewerking | Schuifdeur ring |
| Garantie | 10 jaar |
29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
13 mei 2025
“Veel keuzemogelijkheden op de website en snelle antwoorden op mijn vragen via de livechat (in de avond).”
Johan Weerts
29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
13 mei 2025
“Veel keuzemogelijkheden op de website en snelle antwoorden op mijn vragen via de livechat (in de avond).”
Johan Weerts
5000+
Deuren verkocht
10+
Dagelijkse levering door heel Nederland
500+
Ruim 500 deurmodellen op voorraad
1
Showroom in Maastricht op afspraak
7/7
Klantenservice 7 dagen per week bereikbaar
100%
Veilig bestellen en betalen
5
Officieel dealer van bekende merken
8,9
Gemiddelde beoordeling