29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
De Skantrae Cove deuren zijn onderdeel van de Matching Series: vier deurcollecties die naadloos op elkaar aansluiten. Kies uit Cove One (enkele bossing, modern) of Cove Two (dubbele bossing, klassiek). Model SCO 15501 heeft het Cove Two-profiel.
Deze massieve deuren zijn CNC-gefreesd uit één stuk, zonder verbindingen, en afgelakt in Pure White (RAL9010) of Deep Black (RAL9011). De stijlbreedte is 100 mm en de dikte 40 mm. Standaard voorzien van slotgat; opdekdeuren hebben paumellegaten.
Let op: stompe deuren zijn armschaven, geef dus altijd de draairichting door. Liever als schuifdeur? Vermeld het bij je bestelling. Daarnaast zijn de Cove deuren niet retourneerbaar, controleer uw bestelling goed.
Combineer met bijpassend beslag uit de Squared, Quadrate, Orbit of Arc series en creëer een strak geheel in je interieur.
| Afwerking | Afgelakt |
|---|---|
| Breedte | 63 cm, 68 cm, 73 cm, 78 cm, 83 cm, 88 cm, 93 cm |
| Hoogte | 201,5 cm, 211,5 cm, 231,5 cm |
| Kleur | Zwart |
| Randafwerking | Opdek, Stomp |
| Merk | Skantrae |
| Deuroppervlak | Polystyreen kern met MDF toplaag |
| Afwerking | Hoogwaardig zwart afgelakt (RAL9011) |
| Materiaal | Polystyreen kern |
| Dikte | 40 mm |
| Keurmerk | FSC en KOMO |
| Bewerking | Voorzien van slotgat/voorplaatboring |
| Garantie | 10 jaar |
29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
13 mei 2025
“Veel keuzemogelijkheden op de website en snelle antwoorden op mijn vragen via de livechat (in de avond).”
Johan Weerts
29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
13 mei 2025
“Veel keuzemogelijkheden op de website en snelle antwoorden op mijn vragen via de livechat (in de avond).”
Johan Weerts
5000+
Deuren verkocht
10+
Dagelijkse levering door heel Nederland
500+
Ruim 500 deurmodellen op voorraad
1
Showroom in Maastricht op afspraak
7/7
Klantenservice 7 dagen per week bereikbaar
100%
Veilig bestellen en betalen
5
Officieel dealer van bekende merken
8,9
Gemiddelde beoordeling