29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
Zwarte binnendeuren zijn populair – en met de Skantrae SSL 4004 haal je een stijlvolle industriële look in huis, perfect passend bij moderne meubels en verlichting. Liever geen staal? Deze houten deuren bieden dezelfde uitstraling, maar zijn vriendelijker geprijsd.
De SSL 4004 deuren zijn slank afgewerkt met haakse profielen en veiligheidsglas. Verkrijgbaar in stompe of opdekvariant, met roeden van 25 mm. Ze zijn 39 mm dik en hebben geen zichtbare glaslatten. Elke deur is met grondverf en klaar om af te werken met lak naar keuze. Exclusief slotgatboring, kies een HSP pakket uit. Bewerkingen worden door Skantrae uitgevoerd.
Maatwerk nodig? Deze deuren zijn ook op maat te bestellen (levertijd: ca. 8 weken). Kleine aanpassingen zijn zelf te doen binnen de toegestane marges zonder verlies van garantie. Inkortbaar: Stomp: 5 mm boven/onder, 5 mm aan hangzijde, 1 mm aan sluitzijde. Opdek: 5 mm aan onderzijde
Let op: standaard sloten passen niet in de smalle stijlen. Kies daarom voor het bijpassende zwarte deurbeslagpakket. Skantrae maakt dan direct de juiste sparingen voor snelle en eenvoudige montage. Na bewerkingen is deze niet meer retourneerbaar, bekijk uw bestelling goed of neem contact met ons op.
| Afwerking | Gegrond |
|---|---|
| Breedte | 73 cm, 78 cm, 83 cm, 88 cm, 93 cm |
| Hoogte | 201,5 cm, 211,5 cm, 231,5 cm |
| Kleur | Zwart |
| Randafwerking | Opdek, Stomp |
| Merk | Skantrae |
| Glassoort | Nevel glas |
| Deuroppervlak | Houten stijlen en dorpels met MDF toplaag, |
| Afwerking | Zwart (RAL 9011) grondverf |
| Glassoort | Nevel glas |
| Dikte | 39 mm |
| Keurmerk | FSC |
| Bewerking | Voorgemonteerd glas |
| Garantie | 10 jaar |
29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
13 mei 2025
“Veel keuzemogelijkheden op de website en snelle antwoorden op mijn vragen via de livechat (in de avond).”
Johan Weerts
29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
13 mei 2025
“Veel keuzemogelijkheden op de website en snelle antwoorden op mijn vragen via de livechat (in de avond).”
Johan Weerts
5000+
Deuren verkocht
10+
Dagelijkse levering door heel Nederland
500+
Ruim 500 deurmodellen op voorraad
1
Showroom in Maastricht op afspraak
7/7
Klantenservice 7 dagen per week bereikbaar
100%
Veilig bestellen en betalen
5
Officieel dealer van bekende merken
8,9
Gemiddelde beoordeling