29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
De Skantrae SSL 4053 is een stijlvolle, witte binnendeur uit de SlimSeries lijn, ontworpen om naadloos aan te sluiten bij een modern en minimalistisch interieur. Het ontwerp kenmerkt zich door een volledig vlak paneel en strakke, haakse profielen, wat zorgt voor een rustige en eigentijdse uitstraling. De afwezigheid van glaslatten versterkt de strakke, naadloze afwerking van de deur.
Een belangrijk kenmerk zijn de zeer slanke deurstijlen (60 mm bij stomp, 73 mm bij opdek). Deze smalle constructie heeft echter een belangrijke consequentie voor het deurbeslag: standaard sloten passen hierdoor niet. Het is daarom essentieel om te kiezen voor het bijpassende deurbeslagpakket dat Skantrae speciaal voor deze deur aanbiedt. Wanneer u dit pakket direct met de deur meebestelt, zorgt Skantrae voor een perfect passende sparing voor het slot.
U kunt een Skantrae SSL deur zelf op maat maken, met behoud van de 10 jaar garantie, zolang u binnen de volgende limieten blijft:
Stompe deur: Rondom inkortbaar (boven/onder & hangzijde 5 mm, sluitzijde 1 mm). Opdekdeur: Alleen aan de onderzijde 5 mm inkortbaar.Mocht de standaardmaat niet volstaan, dan is deze ook als maatwerk verkrijgbaar tegen een meerprijs, met een levertijd van circa 8 weken.
| Afwerking | Gegrond |
|---|---|
| Breedte | 73 cm, 78 cm, 83 cm, 88 cm, 93 cm |
| Hoogte | 201,5 cm, 211,5 cm, 231,5 cm |
| Kleur | Wit |
| Randafwerking | Opdek, Stomp |
| Merk | Skantrae |
| Deuroppervlak | Houten stijlen en dorpels voorzien van een MDF paneel |
| Kleur | Wit RAL9010 grondverf |
| Maatwerk | Op aanvraag |
| Dikte | 39 mm |
| Keurmerk | FSC |
| Bewerking | Exclusief slotgatboring |
| Paneeldikte | 12 mm |
29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
13 mei 2025
“Veel keuzemogelijkheden op de website en snelle antwoorden op mijn vragen via de livechat (in de avond).”
Johan Weerts
29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
13 mei 2025
“Veel keuzemogelijkheden op de website en snelle antwoorden op mijn vragen via de livechat (in de avond).”
Johan Weerts
5000+
Deuren verkocht
10+
Dagelijkse levering door heel Nederland
500+
Ruim 500 deurmodellen op voorraad
1
Showroom in Maastricht op afspraak
7/7
Klantenservice 7 dagen per week bereikbaar
100%
Veilig bestellen en betalen
5
Officieel dealer van bekende merken
8,9
Gemiddelde beoordeling