29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
De 30 minuten brandwerende deur is een praktische oplossing voor situaties waarin 30 minuten brandwerendheid vereist of gewenst is.
De deur is opgebouwd uit een vlasvezelplaatkern en een MDF-oppervlak. Om de brandwerendheid te behouden, moet de deur correct worden afgehangen in een daarvoor geschikt kozijn.
De brandwerende opdekdeur is getest volgens de NEN6069 norm en wordt volledig afgelakt geleverd in zuiver wit (RAL 9010). Een functionele en betrouwbare keuze voor extra veiligheid. De brandwerende deur is al voorzien van slotgat- en voorplaatboring en is niet inkortbaar.
In stomp nodig? Klik dan hier.
| Afwerking | Afgelakt |
|---|---|
| Merk | Austria deuren |
| Breedte | 53 cm, 58 cm, 63 cm, 68 cm, 73 cm, 78 cm, 83 cm, 88 cm, 93 cm |
| Hoogte | 201,5 cm, 211,5 cm |
| Kleur | Wit |
| Randafwerking | Opdek |
| Deuroppervlak | Vlasvezelvulling met opschuimende strips en MDF oppervlak. |
| Afwerking | Wit (RAL9010) afgelakt |
| Materiaal | Massief hout |
| Dikte | 38 mm |
| Keurmerk | FSC en KOMO |
| Bewerking | Voorzien van slotgat/voorplaatboring + paumelleboringen |
| Garantie | 5 jaar |
Levertijd De levertijd van standaardmaten is 4 tot 5 weken. De afmetingen 83, 88 en 93 x 211,5 cm zijn binnen de 10 werkdagen leverbaar.
Leveringsvoorwaarden De deur wordt liggend op een pallet geleverd. Vervolgens wordt de deur ingewikkeld met folie. Het pallet laten wij bij u achter en is onderdeel van uw bestelling. Deze mag u houden voor eigen gebruik en zullen wij niet meer bij u komen ophalen.
Wanneer uw deur gereed staat voor transport, nemen wij via de mail contact met u op om samen een leverdag af te spreken. De chauffeur zal op de dag van levering één uur van tevoren bellen naar het door ons bekende nummer.
Afhalen Het is bij ons ook mogelijk de deuren af te halen. Bij het afhalen van deuren is het raadzaam om bevestigingsmaterialen mee te nemen.
Verzendkosten De verzendkosten bedragen 54,95,- incl. btw, vanaf 750,00,- nemen wij de verzendkosten op onze rekening.
29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
13 mei 2025
“Veel keuzemogelijkheden op de website en snelle antwoorden op mijn vragen via de livechat (in de avond).”
Johan Weerts
29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
13 mei 2025
“Veel keuzemogelijkheden op de website en snelle antwoorden op mijn vragen via de livechat (in de avond).”
Johan Weerts
5000+
Deuren verkocht
10+
Dagelijkse levering door heel Nederland
500+
Ruim 500 deurmodellen op voorraad
1
Showroom in Maastricht op afspraak
7/7
Klantenservice 7 dagen per week bereikbaar
100%
Veilig bestellen en betalen
5
Officieel dealer van bekende merken
8,9
Gemiddelde beoordeling