29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
Ben je op zoek naar een deur die strak en modern oogt? Dan is de Svedex CN50 een uitstekende keuze. Met zijn gladde vlakken en subtiele belijning past deze deur perfect in een eigentijds interieur.
De deur wordt op maat geproduceerd, is 39 mm dik en standaard voorzien van een voorgemonteerd slot en krukgat.Afgewerkt met de sterke Svedex Superlak krasvast, kleurvast en zonlichtbestendig. Inclusief 10 jaar garantie.
Opdekdeuren: geleverd met voorgeboorde paumellegaten. Vergeet niet de juiste draairichting door te geven bij bestelling.Stompe deuren: standaard arm geschaafd en zonder scharnierinkrozingen (optioneel mogelijk).
Let op: Svedex deuren zijn maatwerk en kunnen niet geruild of geretourneerd worden.
| Afmeting | 73 x 201,5, 73 x 211,5, 73 x 231,5, 78 x 201,5, 78 x 211,5, 78 x 231,5, 83 x 201,5, 83 x 211,5, 83 x 231,5, 88 x 201,5, 88 x 211,5, 88 x 231,5, 93 x 201,5, 93 x 211,5, 93 x 231,5 |
|---|---|
| Uitvoering | Opdek (linksdraaiend), Opdek (rechtsdraaiend), Stomp (linksdraaiend, Stomp (rechtsdraaiend) |
| Afwerking | Afgelakt |
| Breedte | 73 cm, 78 cm, 83 cm, 88 cm, 93 cm |
| Hoogte | 201,5 cm, 211,5 cm, 231,5 cm |
| Kleur | Wit |
| Merk | Svedex |
| Randafwerking | Opdek, Stomp |
| Deuroppervlak | Deuroppervlak van MDF |
| Afwerking | Wit afgelakt |
| Materiaal | Honingraat |
| Stijl | Modern |
| Keurmerk | FSC en KOMO |
| Dikte | 39 mm |
| Garantie | Svedex superlak waarop 10 jaar garantie gegeven wordt |
29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
13 mei 2025
“Veel keuzemogelijkheden op de website en snelle antwoorden op mijn vragen via de livechat (in de avond).”
Johan Weerts
29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
13 mei 2025
“Veel keuzemogelijkheden op de website en snelle antwoorden op mijn vragen via de livechat (in de avond).”
Johan Weerts
5000+
Deuren verkocht
10+
Dagelijkse levering door heel Nederland
500+
Ruim 500 deurmodellen op voorraad
1
Showroom in Maastricht op afspraak
7/7
Klantenservice 7 dagen per week bereikbaar
100%
Veilig bestellen en betalen
5
Officieel dealer van bekende merken
8,9
Gemiddelde beoordeling