29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
De Svedex AE61 uit de Elite collectie is een perfecte keuze voor wie houdt van een strak en elegant interieur. De strakke lijnen en moderne vormgeving sluiten naadloos aan bij een hedendaagse woonstijl.
Deze deur wordt op maat geproduceerd, is 39 mm dik en wordt standaard geleverd met een voorgemonteerd slot naar keuze en krukgat. Afgewerkt met de sterke Svedex Superlak – krasvast, kleurvast en bestand tegen verkleuring door zonlicht. Je krijgt 10 jaar garantie op de lak.
Opdekdeuren: voorzien van voorgeboorde paumellegaten. Geef bij je bestelling de juiste draairichting door. Stompe deuren: standaard arm geschaafd, niet voorzien van scharnier inkrozingen (optioneel mogelijk).
Let op: Svedex deuren zijn maatwerk en kunnen niet geruild of geretourneerd worden.
| Afmeting | 73 x 201,5, 73 x 211,5, 73 x 231,5, 78 x 201,5, 78 x 211,5, 78 x 231,5, 83 x 201,5, 83 x 211,5, 83 x 231,5, 88 x 201,5, 88 x 211,5, 88 x 231,5, 93 x 201,5, 93 x 211,5, 93 x 231,5 |
|---|---|
| Uitvoering | Opdek (linksdraaiend), Opdek (rechtsdraaiend), Stomp (linksdraaiend, Stomp (rechtsdraaiend) |
| Afwerking | Afgelakt |
| Breedte | 73 cm, 78 cm, 83 cm, 88 cm, 93 cm |
| Hoogte | 201,5 cm, 211,5 cm, 231,5 cm |
| Kleur | Wit |
| Merk | Svedex |
| Randafwerking | Opdek, Stomp |
| Deuroppervlak | Deuroppervlak van MDF |
| Afwerking | Wit afgelakt |
| Materiaal | Honingraat |
| Stijl | Tijdloos |
| Keurmerk | FSC en KOMO |
| Dikte | 39 mm |
| Garantie | Svedex superlak waarop 10 jaar garantie gegeven wordt |
29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
13 mei 2025
“Veel keuzemogelijkheden op de website en snelle antwoorden op mijn vragen via de livechat (in de avond).”
Johan Weerts
29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
13 mei 2025
“Veel keuzemogelijkheden op de website en snelle antwoorden op mijn vragen via de livechat (in de avond).”
Johan Weerts
5000+
Deuren verkocht
10+
Dagelijkse levering door heel Nederland
500+
Ruim 500 deurmodellen op voorraad
1
Showroom in Maastricht op afspraak
7/7
Klantenservice 7 dagen per week bereikbaar
100%
Veilig bestellen en betalen
5
Officieel dealer van bekende merken
8,9
Gemiddelde beoordeling