29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
The Svedex FM51 is a stylish interior door with a popular, slim design that instantly gives your interior a modern look. Its 14 mm wide lines perfectly complement the crossbars of the Form glass doors.
You can choose from two white colors: Alpine White (RAL9010) and Extra White (RAL9016). The door is 39 mm thick, finished with durable Svedex Superlak, and comes with a pre-installed lock. Completely ready to hang!
Overlay doors: supplied with pre-drilled hinge holes. Please be sure to specify the correct hinge direction. Flush doors: standard without hinge recesses (optional).
Warranty: 10 years on paint and finish.
Please note: Svedex doors are made to order and cannot be exchanged or returned.
| Afmeting | 73 x 201,5, 73 x 211,5, 73 x 231,5, 78 x 201,5, 78 x 211,5, 78 x 231,5, 83 x 201,5, 83 x 211,5, 83 x 231,5, 88 x 201,5, 88 x 211,5, 88 x 231,5, 93 x 201,5, 93 x 211,5, 93 x 231,5 |
|---|---|
| Uitvoering | Opdek (linksdraaiend), Opdek (rechtsdraaiend), Stomp (linksdraaiend, Stomp (rechtsdraaiend) |
| Afwerking | Afgelakt |
| Breedte | 73 cm, 78 cm, 83 cm, 88 cm, 93 cm |
| Hoogte | 201,5 cm, 211,5 cm, 231,5 cm |
| Kleur | Wit |
| Merk | Svedex |
| Randafwerking | Opdek, Stomp |
| Door surface | MDF door surface |
| Finishing | Painted white |
| Material | Composite HPC filling |
| Style | Modern |
| Quality mark | FSC and KOMO |
| Thickness | 39 mm |
| Warranty | Svedex super lacquer with a 10-year warranty |
29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
13 mei 2025
“Veel keuzemogelijkheden op de website en snelle antwoorden op mijn vragen via de livechat (in de avond).”
Johan Weerts
29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
13 mei 2025
“Veel keuzemogelijkheden op de website en snelle antwoorden op mijn vragen via de livechat (in de avond).”
Johan Weerts
5000+
Deuren verkocht
10+
Dagelijkse levering door heel Nederland
500+
Ruim 500 deurmodellen op voorraad
1
Showroom in Maastricht op afspraak
7/7
Klantenservice 7 dagen per week bereikbaar
100%
Veilig bestellen en betalen
5
Officieel dealer van bekende merken
8,9
Gemiddelde beoordeling