29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
De Svedex FR550 wit is een dichte lijndeur uit de Black on White Front serie, voorzien van strakke vlakke lijnfrezingen van 24 mm breed. Deze moderne stijldeur zorgt voor een krachtige uitstraling in ieder interieur en sluit perfect aan bij de kenmerkende stijl van de Svedex Front collectie.
Svedex is dé uitvinder van dit type stijldeur. De FR550 wordt geleverd met een voorgemonteerd slot naar keuze en heeft een robuuste dikte van 39 mm.
Afgewerkt met de duurzame Svedex Superlak (EPC) krasvast, kleurvast en bestand tegen zonlicht. Op de lak krijg je 10 jaar garantie.
Opdekdeuren zijn voorzien van voorgeboorde paumellegaten voor eenvoudige montage.
Let op: Svedex deuren worden speciaal op bestelling geproduceerd en zijn niet te ruilen of te retourneren. Controleer uw bestelling zorgvuldig.
| Afmeting | 73 x 201,5, 73 x 211,5, 73 x 231,5, 78 x 201,5, 78 x 211,5, 78 x 231,5, 83 x 201,5, 83 x 211,5, 83 x 231,5, 88 x 201,5, 88 x 211,5, 88 x 231,5, 93 x 201,5, 93 x 211,5, 93 x 231,5 |
|---|---|
| Uitvoering | Opdek (linksdraaiend), Opdek (rechtsdraaiend), Stomp (linksdraaiend, Stomp (rechtsdraaiend) |
| Afwerking | Afgelakt |
| Breedte | 73 cm, 78 cm, 83 cm, 88 cm, 93 cm |
| Hoogte | 201,5 cm, 211,5 cm, 231,5 cm |
| Kleur | Wit |
| Merk | Svedex |
| Randafwerking | Opdek, Stomp |
| Deuroppervlak | Deuroppervlak van MDF |
| Afwerking | Wit afgelakt |
| Materiaal | Samengestelde HPC vulling |
| Stijl | Industrieel |
| Keurmerk | FSC en KOMO |
| Dikte | 39 mm |
| Garantie | Svedex superlak waarop 10 jaar garantie gegeven wordt |
29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
13 mei 2025
“Veel keuzemogelijkheden op de website en snelle antwoorden op mijn vragen via de livechat (in de avond).”
Johan Weerts
29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
13 mei 2025
“Veel keuzemogelijkheden op de website en snelle antwoorden op mijn vragen via de livechat (in de avond).”
Johan Weerts
5000+
Deuren verkocht
10+
Dagelijkse levering door heel Nederland
500+
Ruim 500 deurmodellen op voorraad
1
Showroom in Maastricht op afspraak
7/7
Klantenservice 7 dagen per week bereikbaar
100%
Veilig bestellen en betalen
5
Officieel dealer van bekende merken
8,9
Gemiddelde beoordeling