29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
Deze HPL binnendeur van Svedex is ideaal voor ruimtes met intensief gebruik, zoals scholen, ziekenhuizen, kantoren en hotels. Wat HPL bijzonder maakt, is de sterke toplaag die bestaat uit meerdere samengeperste melaminelagen. Deze zorgt ervoor dat het oppervlak extra goed bestand is tegen stoten en intensief gebruik.
De deur is 40 mm dik, heeft een standaard tubespaan vulling en is uitgevoerd als stompe deur. De randen zijn voorzien van naadloos verlijmde verticale kantlatten voor een strakke afwerking. Inclusief slotgatboring voor Nemef 1200 slot.
Een duurzame keuze voor professioneel gebruik met een hoogwaardige afwerking.
Let op: Svedex deuren worden speciaal op bestelling geproduceerd en zijn niet te ruilen of te retourneren. Controleer uw bestelling zorgvuldig
| Afmeting | 73 x 201,5, 68 x 201,5, 68 x 211,5, 68 x 231,5 (+13,00), 73 x 211,5, 73 x 231,5 (+13,00), 78 x 201,5, 78 x 211,5, 78 x 231,5 (+13,00), 83 x 201,5, 83 x 211,5, 83 x 231,5 (+13,00), 88 x 201,5, 88 x 211,5, 88 x 231,5 (+13,00), 93 x 201,5, 93 x 211,5, 93 x 231,5 (+13,00) |
|---|---|
| Uitvoering | Stomp (linksdraaiend, Stomp (rechtsdraaiend) |
| Breedte | 68 cm, 73 cm, 78 cm, 83 cm, 88 cm, 93 cm |
| Hoogte | 201,5 cm, 211,5 cm, 231,5 cm |
| Merk | Svedex |
| Randafwerking | Stomp |
| Deuroppervlak | Deuroppervlak van HPL |
| Afwerking | HPL toplaag |
| Materiaal | Tubulaire spaanplaat |
| Stijl | Tijdloos |
| Keurmerk | KOMO |
| Dikte | 40 mm |
| Gebruik | Utiliteitsbouw |
29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
13 mei 2025
“Veel keuzemogelijkheden op de website en snelle antwoorden op mijn vragen via de livechat (in de avond).”
Johan Weerts
29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
13 mei 2025
“Veel keuzemogelijkheden op de website en snelle antwoorden op mijn vragen via de livechat (in de avond).”
Johan Weerts
5000+
Deuren verkocht
10+
Dagelijkse levering door heel Nederland
500+
Ruim 500 deurmodellen op voorraad
1
Showroom in Maastricht op afspraak
7/7
Klantenservice 7 dagen per week bereikbaar
100%
Veilig bestellen en betalen
5
Officieel dealer van bekende merken
8,9
Gemiddelde beoordeling