29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
De Svedex Nova Design NDB901 zwart is een moderne industriële deur, zwart afgelakt (RAL9005). Verkrijgbaar met 4 soorten veiligheidsglas en standaard geleverd met een gemonteerd loopslot. Combineer met een bijpassende Nova deurklink zoals Enter, Close of Air voor een compleet geheel.
Deze deur is beschikbaar als stomp of opdek.
Opdekdeuren: 2 paumellegaten (201,5 / 211,5 cm), 3 bij 231,5 cm
Stompe deuren: optioneel met inkrozingen voor 89×89 scharnieren
Let op: Nova glasdeuren worden altijd geleverd met loopslot én bijpassende deurklink (verplichte keuze). Omdat Svedex deuren op bestelling worden gemaakt, is ruilen of retourneren niet mogelijk. Controleer uw bestelling dus zorgvuldig.
Bekijk hier het volledige Nova Design assortiment.
| Afmeting | 73 x 201,5, 73 x 211,5, 73 x 231,5, 78 x 201,5, 78 x 211,5, 78 x 231,5, 83 x 201,5, 83 x 211,5, 83 x 231,5, 88 x 201,5, 88 x 211,5, 88 x 231,5, 93 x 201,5, 93 x 211,5, 93 x 231,5 |
|---|---|
| Uitvoering | Opdek (linksdraaiend), Opdek (rechtsdraaiend), Stomp (linksdraaiend, Stomp (rechtsdraaiend) |
| Afwerking | Afgelakt |
| Breedte | 73 cm, 78 cm, 83 cm, 88 cm, 93 cm |
| Glassoort | Blank glas, Matglas, Rookglas, Bronsglas |
| Hoogte | 201,5 cm, 211,5 cm, 231,5 cm |
| Kleur | Zwart |
| Merk | Svedex |
| Deuroppervlak | Deuroppervlak van MDF |
| Afwerking | Zwart RAL9005 afgelakt |
| Materiaal | Massief hout |
| Stijl | Industrieel |
| Keurmerk | FSC en KOMO |
| Dikte | 39 mm |
| Garantie | Svedex superlak waarop 10 jaar garantie gegeven wordt |
29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
13 mei 2025
“Veel keuzemogelijkheden op de website en snelle antwoorden op mijn vragen via de livechat (in de avond).”
Johan Weerts
29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
13 mei 2025
“Veel keuzemogelijkheden op de website en snelle antwoorden op mijn vragen via de livechat (in de avond).”
Johan Weerts
5000+
Deuren verkocht
10+
Dagelijkse levering door heel Nederland
500+
Ruim 500 deurmodellen op voorraad
1
Showroom in Maastricht op afspraak
7/7
Klantenservice 7 dagen per week bereikbaar
100%
Veilig bestellen en betalen
5
Officieel dealer van bekende merken
8,9
Gemiddelde beoordeling