29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
De Svedex Nova Design NDB908 donker eiken is een luxe industriële deur met een diepe houtlook in donker eiken en een glasvlak met een asymmetrische roedeverdeling. Dit geeft de deur een modern en speels karakter. De deur wordt standaard geleverd met een loopslot en is beschikbaar met 4 soorten veiligheidsglas. Voor een stijlvol geheel kiest u een Nova deurklink zoals Enter, Close of Air.
De NDB908 is verkrijgbaar als stomp of opdek.
Opdekdeuren: 2 paumellegaten (201,5 / 211,5 cm), 3 bij 231,5 cm
Stompe deuren: optioneel met inkrozingen voor 89×89 scharnieren
Let op: deze deur wordt altijd geleverd met loopslot én een bijpassende Nova deurklink (verplichte keuze).Svedex deuren worden speciaal op bestelling geproduceerd. Daarom is ruilen of retourneren niet mogelijk. Controleer uw bestelling zorgvuldig.
Bekijk hier het volledige Nova Design assortiment.
| Afmeting | 73 x 201,5, 73 x 211,5, 73 x 231,5, 78 x 201,5, 78 x 211,5, 78 x 231,5, 83 x 201,5, 83 x 211,5, 83 x 231,5, 88 x 201,5, 88 x 211,5, 88 x 231,5, 93 x 201,5, 93 x 211,5, 93 x 231,5 |
|---|---|
| Uitvoering | Opdek (linksdraaiend), Opdek (rechtsdraaiend), Stomp (linksdraaiend, Stomp (rechtsdraaiend) |
| Breedte | 73 cm, 78 cm, 83 cm, 88 cm, 93 cm |
| Glassoort | Blank glas, Matglas, Rookglas, Bronsglas |
| Hoogte | 201,5 cm, 211,5 cm, 231,5 cm |
| Kleur | Eiken |
| Merk | Svedex |
| Randafwerking | Opdek, Stomp |
| Deuroppervlak | Deuroppervlak van MDF |
| Afwerking | Donker eiken gefolieerd |
| Materiaal | Massief hout |
| Stijl | Industrieel |
| Keurmerk | FSC en KOMO |
| Dikte | 39 mm |
| Garantie | Svedex superlak waarop 10 jaar garantie gegeven wordt |
29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
13 mei 2025
“Veel keuzemogelijkheden op de website en snelle antwoorden op mijn vragen via de livechat (in de avond).”
Johan Weerts
29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
13 mei 2025
“Veel keuzemogelijkheden op de website en snelle antwoorden op mijn vragen via de livechat (in de avond).”
Johan Weerts
5000+
Deuren verkocht
10+
Dagelijkse levering door heel Nederland
500+
Ruim 500 deurmodellen op voorraad
1
Showroom in Maastricht op afspraak
7/7
Klantenservice 7 dagen per week bereikbaar
100%
Veilig bestellen en betalen
5
Officieel dealer van bekende merken
8,9
Gemiddelde beoordeling