29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
De Svedex NDB954 zwart is een robuuste en stijlvolle binnendeur uit de Nova Design serie, uitgevoerd in diep zwart (RAL9005). Deze deur onderscheidt zich door zijn verticale belijning, wat zorgt voor een krachtig, strak en industrieel karakter.
De belijningen zijn 24 mm hoog en sluiten qua hoogte perfect aan op de roedes van de glazen Nova deuren. Zo kun je binnen één interieurstijl eenvoudig combineren tussen dichte en glazen deuren.
De zwarte afwerking met krasvaste superlak garandeert een luxe uitstraling en langdurige bescherming ideaal voor dagelijks gebruik in moderne interieurs.
De NDB954 is 39 mm dik, wordt standaard geleverd inclusief voorgemonteerd slot naar keuze,. Svedex deuren worden speciaal op bestelling geproduceerd. Daarom is ruilen of retourneren niet mogelijk. Controleer uw bestelling zorgvuldig.
| Afmeting | 73 x 201,5, 73 x 211,5, 73 x 231,5, 78 x 201,5, 78 x 211,5, 78 x 231,5, 83 x 201,5, 83 x 211,5, 83 x 231,5, 88 x 201,5, 88 x 211,5, 88 x 231,5, 93 x 201,5, 93 x 211,5, 93 x 231,5 |
|---|---|
| Uitvoering | Opdek (linksdraaiend), Opdek (rechtsdraaiend), Stomp (linksdraaiend, Stomp (rechtsdraaiend) |
| Afwerking | Afgelakt |
| Breedte | 73 cm, 78 cm, 83 cm, 88 cm, 93 cm |
| Hoogte | 201,5 cm, 211,5 cm, 231,5 cm |
| Kleur | Zwart |
| Merk | Svedex |
| Randafwerking | Opdek, Stomp |
| Deuroppervlak | Deuroppervlak van MDF |
| Afwerking | Diep zwart afgelakt |
| Materiaal | Samengestelde HPC vulling |
| Stijl | Industrieel |
| Keurmerk | FSC en KOMO |
| Dikte | 39 mm |
| Garantie | Svedex superlak waarop 10 jaar garantie gegeven wordt |
29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
13 mei 2025
“Veel keuzemogelijkheden op de website en snelle antwoorden op mijn vragen via de livechat (in de avond).”
Johan Weerts
29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
13 mei 2025
“Veel keuzemogelijkheden op de website en snelle antwoorden op mijn vragen via de livechat (in de avond).”
Johan Weerts
5000+
Deuren verkocht
10+
Dagelijkse levering door heel Nederland
500+
Ruim 500 deurmodellen op voorraad
1
Showroom in Maastricht op afspraak
7/7
Klantenservice 7 dagen per week bereikbaar
100%
Veilig bestellen en betalen
5
Officieel dealer van bekende merken
8,9
Gemiddelde beoordeling