29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
Svedex SL5– Strakke binnendeur met krasvaste Superlak
De Svedex SL5 glasopening is een strak afgelakte binnendeur, voorzien van de duurzame Svedex Superlak (EPC). Deze lak is krasvast, zonlichtbestendig en verkleurt niet.Je kunt kiezen uit twee kleuren: Alpine wit (standaard) of Extra wit.
De deur is standaard voorzien van een honingraatvulling en wordt geleverd inclusief slotgatboring en GRATIS gemonteerd slot. Deuren worden standaard geleverd met glaslatten maar zonder glas geleverd.
Ruilen of retourneren
Alle Svedex deuren worden speciaal op bestelling gemaakt en kunnen daarom niet worden geruild of geretourneerd.
| Afwerking | Afgelakt |
|---|---|
| Breedte | 53 cm, 58 cm, 63 cm, 68 cm, 73 cm, 78 cm, 83 cm, 88 cm, 93 cm |
| Hoogte | 201,5 cm, 211,5 cm, 231,5 cm |
| Kleur | Wit |
| Merk | Svedex |
| Randafwerking | Opdek, Stomp |
| Deuroppervlak | Deuroppervlak van MDF |
| Afwerking | Wit afgelakt |
| Materiaal | Honingraat |
| Stijl | Tijdloos |
| Keurmerk | FSC en KOMO |
| Dikte | 39 mm |
| Garantie | Svedex superlak waarop 10 jaar garantie gegeven wordt |
29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
13 mei 2025
“Veel keuzemogelijkheden op de website en snelle antwoorden op mijn vragen via de livechat (in de avond).”
Johan Weerts
29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
13 mei 2025
“Veel keuzemogelijkheden op de website en snelle antwoorden op mijn vragen via de livechat (in de avond).”
Johan Weerts
5000+
Deuren verkocht
10+
Dagelijkse levering door heel Nederland
500+
Ruim 500 deurmodellen op voorraad
1
Showroom in Maastricht op afspraak
7/7
Klantenservice 7 dagen per week bereikbaar
100%
Veilig bestellen en betalen
5
Officieel dealer van bekende merken
8,9
Gemiddelde beoordeling