29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
Svedex Inpandige Toegangsdeur: Inbraakwerend, 38 dB Geluids- en 30 min Brandwerend
De Svedex inpandige toegangsdeur is de ideale keuze voor appartementen, kantoren of andere ruimtes waar veiligheid en comfort belangrijk zijn.Deze deur is uitgevoerd met een massieve kern en combineert inbraakwering, geluidsisolatie en brandwerendheid in één stijlvol geheel.
De deur is verkrijgbaar in een stompe uitvoering en biedt een geluidsreductie van 38 dB en een brandwerendheid van minimaal 30 minuten.Dankzij de geïntegreerde stabilisator blijft de deur vormvast, ook bij wisselende temperaturen.
De deur wordt voorgegrond in het wit geleverd en is klaar om in elke gewenste kleur af te lakken.
Ruilen of retourneren
Alle Svedex deuren worden speciaal op bestelling gemaakt en kunnen daarom niet worden geruild of geretourneerd.
| Afwerking | Gegrond |
|---|---|
| Breedte | 53 cm, 58 cm, 63 cm, 68 cm, 73 cm, 78 cm, 83 cm, 88 cm, 93 cm, 98 cm |
| Hoogte | 201,5 cm, 211,5 cm, 231,5 cm |
| Kleur | Wit |
| Merk | Svedex |
| Randafwerking | Stomp |
| Deuroppervlak | Deuroppervlak van MDF |
| Afwerking | Wit grondverf |
| Materiaal | Volspaan |
| Stijl | Tijdloos |
| Keurmerk | FSC en KOMO |
| Dikte | 39 mm |
| Garantie | Svedex superlak waarop 10 jaar garantie gegeven wordt |
29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
13 mei 2025
“Veel keuzemogelijkheden op de website en snelle antwoorden op mijn vragen via de livechat (in de avond).”
Johan Weerts
29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
13 mei 2025
“Veel keuzemogelijkheden op de website en snelle antwoorden op mijn vragen via de livechat (in de avond).”
Johan Weerts
5000+
Deuren verkocht
10+
Dagelijkse levering door heel Nederland
500+
Ruim 500 deurmodellen op voorraad
1
Showroom in Maastricht op afspraak
7/7
Klantenservice 7 dagen per week bereikbaar
100%
Veilig bestellen en betalen
5
Officieel dealer van bekende merken
8,9
Gemiddelde beoordeling