29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
De binnendeur Svenska Bjorn uit de Svenska-collectie heeft strakke profielen rond de panelen, wat zorgt voor een moderne uitstraling die perfect bij elk interieur past. De deuren zijn gemaakt van stevig MDF en worden wit voorgelakt (RAL9010) geleverd. Deze massieve deuren zijn 39 mm dik en voorzien van een slotgat op standaard hoogte. Het glas is fabrieksmatig gemonteerd blank gehard 5 mm veiligheidsglas. Glas is in de stijlen en dorpels opgesloten. Opdekdeuren hebben daarnaast al boringen voor eenvoudige montage van paumellescharnieren. Voor een dichte deur met dezelfde uitstraling is de Austria Arvid een goede keuze.
De draairichting bij de stompe deuren maakt niet uit, deze zijn zowel links- als rechtsdraaiend te gebruiken. Bij opdekdeuren dient u wel de juiste draairichting aan te geven. Daarnaast zijn de stompe deuren 10 mm inkortbaar aan alle zijden, bij opdek is enkel de onderzijde tot 10 mm in te korten.
De binnendeur is FSC en KOMO gecertificeerd en komt met 12 jaar garantie als je binnen deze marges blijft. De Svenska Bjorn is een stijlvolle, duurzame keuze voor elke ruimte!
| Afwerking | Voorgelakt |
|---|---|
| Breedte | 73 cm, 78 cm, 83 cm, 88 cm, 93 cm |
| Merk | Austria deuren |
| Hoogte | 201,5 cm, 211,5 cm, 231,5 cm |
| Kleur | Wit |
| Glassoort | Blank glas |
| Randafwerking | Opdek, Stomp |
| Deuroppervlak | Stijlen en dorpels: massief hout, voorzien van HDF toplaag |
| Afwerking | Hoogwaardig wit voorgelakt (RAL9010) |
| Materiaal | Massief hout |
| Dikte | 39 mm |
| Keurmerk | FSC en KOMO |
| Bewerking | Voorzien van slotgat/voorplaatboring |
| Garantie | 12 jaar |
Levertijd De levertijd van standaardmaten is 3 tot 10 werkdagen. Deze deur is niet mogelijk in maatwerk, een soortgelijke deur is wel te vinden op de maatwerk pagina.
Leveringsvoorwaarden De deur wordt liggend op een pallet geleverd. Vervolgens wordt de deur ingewikkeld met folie. Het pallet laten wij bij u achter en is onderdeel van uw bestelling. Deze mag u houden voor eigen gebruik en zullen wij niet meer bij u komen ophalen.
Wanneer uw deur gereed staat voor transport, nemen wij via de mail contact met u op om samen een leverdag af te spreken. De chauffeur zal op de dag van levering één uur van tevoren bellen naar het door ons bekende nummer.
Afhalen Het is bij ons ook mogelijk de deuren af te halen. Bij het afhalen van deuren is het raadzaam om bevestigingsmaterialen mee te nemen.
Verzendkosten De verzendkosten bedragen 54,95,- incl. btw, vanaf 750,00,- nemen wij de verzendkosten op onze rekening.
29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
13 mei 2025
“Veel keuzemogelijkheden op de website en snelle antwoorden op mijn vragen via de livechat (in de avond).”
Johan Weerts
29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
13 mei 2025
“Veel keuzemogelijkheden op de website en snelle antwoorden op mijn vragen via de livechat (in de avond).”
Johan Weerts
5000+
Deuren verkocht
10+
Dagelijkse levering door heel Nederland
500+
Ruim 500 deurmodellen op voorraad
1
Showroom in Maastricht op afspraak
7/7
Klantenservice 7 dagen per week bereikbaar
100%
Veilig bestellen en betalen
5
Officieel dealer van bekende merken
8,9
Gemiddelde beoordeling