29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
De TriComfort isolerende achterdeuren zijn voorzien van een 7 mm Medite Tricoya Extreme toplaag, wat zorgt voor een glad, strak oppervlak en een hoge vormstabiliteit (klasse 2). Dankzij de gesloten constructie zonder open houtverbindingen is scheurvorming uitgesloten.
De isolerende kern in de borstwering plaatst deze deuren in GND isolatieklasse 2, wat bijdraagt aan een comfortabel en energiezuinig binnenklimaat.
Elke deur wordt fabrieksmatig beglaasd en zorgvuldig afgewerkt voor optimale waterafvoer en verfhechting. Standaard geleverd met HR++ glas, optioneel met Triple glas, en voorzien van KOMO en FSC®-certificering.
De deuren zijn vervaardigd uit massief hardhout, hebben een dikte van 54 mm en zijn geschikt voor montage van hang en sluitwerk volgens inbraakwerendheidsklasse 2.
Een duurzame en praktische keuze voor elk terras of balkon.
| Afwerking | Gegrond |
|---|---|
| Breedte | 63 cm, 68 cm, 73 cm, 78 cm, 83 cm, 88 cm, 93 cm |
| Hoogte | 201,5 cm, 211,5 cm, 231,5 cm |
| Kleur | Wit |
| Opbouw | Massief duurzaam en hardhouten stijlen en dorpels |
| Afwerking | Wit grondverf (RAL9001) |
| Materiaal | Hardhouten |
| Dikte | 54 mm |
| Keurmerk | FSC |
| Merk | Weekamp |
| Garantie | 6 jaar |
Levertijd De levertijd van TriComfort achterdeur WK049-TC is tussen de 7-8 weken.
Leveringsvoorwaarden De deur wordt liggend op een pallet geleverd. Vervolgens wordt de deur ingewikkeld met folie. Het pallet laten wij bij u achter en is onderdeel van uw bestelling. Deze mag u houden voor eigen gebruik en zullen wij niet meer bij u komen ophalen.
Wanneer uw deur gereed staat voor transport, nemen wij via de mail contact met u op om samen een leverdag af te spreken. De chauffeur zal op de dag van levering één uur van tevoren bellen naar het door ons bekende nummer.
Afhalen Het is bij ons ook mogelijk de deuren af te halen. Bij het afhalen van deuren is het raadzaam om bevestigingsmaterialen mee te nemen. Wij raden voldoende beschermingsmateriaal aan ter bescherming van uw vervoersmiddel en producten.

Achterdeuren zijn enkel verkrijgbaar in stomp.
29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
13 mei 2025
“Veel keuzemogelijkheden op de website en snelle antwoorden op mijn vragen via de livechat (in de avond).”
Johan Weerts
29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
13 mei 2025
“Veel keuzemogelijkheden op de website en snelle antwoorden op mijn vragen via de livechat (in de avond).”
Johan Weerts
5000+
Deuren verkocht
10+
Dagelijkse levering door heel Nederland
500+
Ruim 500 deurmodellen op voorraad
1
Showroom in Maastricht op afspraak
7/7
Klantenservice 7 dagen per week bereikbaar
100%
Veilig bestellen en betalen
5
Officieel dealer van bekende merken
8,9
Gemiddelde beoordeling