29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
Geef je interieur een moderne, verfijnde look met onze industriële eiken binnendeur. Het strakke, minimalistische frame combineert de warme uitstraling van hout met een eigentijdse afwerking van topkwaliteit.
Invisible beglazingDankzij het innovatieve invisible beglazingssysteem is het glas volledig geïntegreerd, zonder zichtbare glaslatten of opplakroedes. Dit zorgt voor een extra strak en minimalistisch design. De deur wordt standaard geleverd met voorgemonteerd veiligheidsglas, verkrijgbaar in blank, mat, grijs, brons of zwart.
S-Core® kernDe stabiele S-Core® kern garandeert een vormvaste, duurzame deur van hoge kwaliteit een klasse beter dan standaard deuren met vurenhout of spaanplaatkern.
| Afwerking | Afgelakt |
|---|---|
| Breedte | 63 cm, 68 cm, 73 cm, 78 cm, 83 cm, 88 cm, 93 cm |
| Hoogte | 201,5 cm, 211,5 cm, 231,5 cm |
| Kleur | Eiken |
| Randafwerking | Opdek, Stomp |
| Glassoort | Blank glas, Matglas, Rookglas, Bronsglas |
| Deuroppervlak | MDF laag |
| Afwerking | Natuurlijke eiken look met matte, UV-bestendige aflak |
| Materiaal | Massief hout (S-core kern) |
| Dikte | 38 mm |
| Keurmerk | FSC en KOMO |
| Bewerking | Slotgatboring |
| Garantie | 12 jaar |
29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
13 mei 2025
“Veel keuzemogelijkheden op de website en snelle antwoorden op mijn vragen via de livechat (in de avond).”
Johan Weerts
29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
13 mei 2025
“Veel keuzemogelijkheden op de website en snelle antwoorden op mijn vragen via de livechat (in de avond).”
Johan Weerts
5000+
Deuren verkocht
10+
Dagelijkse levering door heel Nederland
500+
Ruim 500 deurmodellen op voorraad
1
Showroom in Maastricht op afspraak
7/7
Klantenservice 7 dagen per week bereikbaar
100%
Veilig bestellen en betalen
5
Officieel dealer van bekende merken
8,9
Gemiddelde beoordeling