29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
Houten binnendeur met een klassieke ojiefprofilering, ideaal voor interieurs met een ambachtelijke of landelijke uitstraling. Verkrijgbaar met diverse glassoorten, zoals facetgeslepen glas en glas-in-lood. Standaard wit gegrond en af te lakken in elke gewenste kleur. Prijs exclusief glas, beslag en hang en sluitwerk.
Onze binnendeuren zijn blijvend vormvast dankzij de sterke en innovatieve S-Core® kern. Hierdoor bieden Weekamp deuren meer stabiliteit dan varianten met een vurenhouten of spaanplaat kern. Hoogwaardige kwaliteit, tot in elk detail perfect afgewerkt.
| Afwerking | Afgelakt |
|---|---|
| Breedte | 68 cm, 73 cm, 78 cm, 83 cm, 88 cm, 93 cm |
| Hoogte | 201,5 cm, 211,5 cm, 231,5 cm |
| Kleur | Wit |
| Randafwerking | Opdek, Stomp |
| Deuroppervlak | MDF laag |
| Afwerking | Grondverf RAL9010 |
| Materiaal | Massief hout (S-core kern) |
| Dikte | 38 mm |
| Keurmerk | FSC en KOMO |
| Bewerking | Slotgatboring |
| Garantie | 12 jaar |
29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
13 mei 2025
“Veel keuzemogelijkheden op de website en snelle antwoorden op mijn vragen via de livechat (in de avond).”
Johan Weerts
29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
13 mei 2025
“Veel keuzemogelijkheden op de website en snelle antwoorden op mijn vragen via de livechat (in de avond).”
Johan Weerts
5000+
Deuren verkocht
10+
Dagelijkse levering door heel Nederland
500+
Ruim 500 deurmodellen op voorraad
1
Showroom in Maastricht op afspraak
7/7
Klantenservice 7 dagen per week bereikbaar
100%
Veilig bestellen en betalen
5
Officieel dealer van bekende merken
8,9
Gemiddelde beoordeling