29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
De WK2 is een inbraakwerende Superlak deur zonder glasopening die voldoet aan klasse WK2, voorzien van een vlasvezelplaat vulling.
Dankzij de stevige constructie en hoogwaardige afwerking is de deur ideaal voor woningen en appartementen waar veilig wonen belangrijk is.Verkrijgbaar in verschillende afmetingen en ook in maatwerk op aanvraag.
Ruilen of retourneren
Alle Svedex deuren worden speciaal op bestelling gemaakt en kunnen daarom niet worden geruild of geretourneerd.
| Afwerking | Afgelakt |
|---|---|
| Breedte | 53 cm, 58 cm, 63 cm, 68 cm, 73 cm, 78 cm, 83 cm, 88 cm, 93 cm, 98 cm |
| Hoogte | 201,5 cm, 211,5 cm, 231,5 cm |
| Kleur | Wit |
| Merk | Svedex |
| Randafwerking | Stomp |
| Deuroppervlak | Deuroppervlak van MDF |
| Afwerking | Wit afgelakt |
| Materiaal | Massieve vlasvezelplaat |
| Stijl | Tijdloos |
| Keurmerk | FSC en KOMO |
| Dikte | 39 mm |
| Garantie | Svedex superlak waarop 10 jaar garantie gegeven wordt |
29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
13 mei 2025
“Veel keuzemogelijkheden op de website en snelle antwoorden op mijn vragen via de livechat (in de avond).”
Johan Weerts
29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
13 mei 2025
“Veel keuzemogelijkheden op de website en snelle antwoorden op mijn vragen via de livechat (in de avond).”
Johan Weerts
5000+
Deuren verkocht
10+
Dagelijkse levering door heel Nederland
500+
Ruim 500 deurmodellen op voorraad
1
Showroom in Maastricht op afspraak
7/7
Klantenservice 7 dagen per week bereikbaar
100%
Veilig bestellen en betalen
5
Officieel dealer van bekende merken
8,9
Gemiddelde beoordeling