29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
Deze aluminium binnendeur Maia brons is de perfecte keuze als vervanging van uw huidige deur en is ontworpen voor een eenvoudig montage. De deur heeft een strak en slank design dankzij de aluminium profielen en is voorzien van (gelaagd) veiligheidsglas, wat zorgt voor zowel een stijlvolle uitstraling als extra stevigheid en veiligheid. Het minimalistische ontwerp past moeiteloos in zowel moderne als luxe interieurs.
U heeft de mogelijkheid om de deur volledig aan te passen aan uw wensen. Kies uit verschillende kleuren, zoals zwart met een structuurafwerking of een warme bronstint, en selecteer het type glas dat het beste bij uw stijl past. Maatwerk is eventueel ook beschikbaar op aanvraag.
De deur is ontworpen op basis van standaard kozijnmaten, waardoor hij eenvoudig te plaatsen is in uw huidige kozijn. De meegeleverde scharnieren, deurklink en loopslot maken de montage nog makkelijker. Met deze deur kiest u niet alleen voor praktisch gemak, maar ook voor een stijlvolle toevoeging die uw interieur een moderne upgrade geeft.
| Breedte | 83 cm, 88 cm, 93 cm |
|---|---|
| Hoogte | 201,5 cm, 211,5 cm, 231,5 cm |
| Draairichting | Linksdraaiend, Rechtsdraaiend |
| Randafwerking | Opdek |
| Toepassing | In een stalen of houten kozijn |
| Afwerking | Brons RAL7006 coating |
| Materiaal | Aluminium |
| Dikte | 40 mm |
| Merk | Mondana |
| Bewerking | Deurklink, scharnieren en loopslot worden meegeleverd in dezelfde kleur. |
| Garantie | 10 jaar |
Levertijd De levertijd van standaardmaten voor deze deur is 4 tot 5 weken. De levertijd van maatwerk is eveneens 4 tot 5 weken.
Leveringsvoorwaarden De deur wordt gewikkeld in karton geleverd. Vervolgens wordt de deur ingewikkeld met folie. Het pallet laten wij bij u achter en is onderdeel van uw bestelling. Deze mag u houden voor eigen gebruik en zullen wij niet meer bij u komen ophalen.
Wanneer uw deur gereed staat voor transport, nemen wij via de mail contact met u op om samen een leverdag af te spreken. De chauffeur zal op de dag van levering één uur van tevoren bellen naar het door ons bekende nummer.
Afhalen Het is bij ons ook mogelijk de deuren af te halen. Bij het afhalen van deuren is het raadzaam om bevestigingsmaterialen mee te nemen.
Verzendkosten De verzendkosten bedragen 54,95,- incl. btw, vanaf 750,00,- nemen wij de verzendkosten op onze rekening.

29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
13 mei 2025
“Veel keuzemogelijkheden op de website en snelle antwoorden op mijn vragen via de livechat (in de avond).”
Johan Weerts
29 april 2025
“De levering liep vertraging op, maar werd op tijd gecontacteerd hierover. Dus fijne en snelle communicatie, uiteindelijk zeer tevreden over de nieuwe binnendeuren.”
Samantha Evers
13 mei 2025
“Veel keuzemogelijkheden op de website en snelle antwoorden op mijn vragen via de livechat (in de avond).”
Johan Weerts
5000+
Deuren verkocht
10+
Dagelijkse levering door heel Nederland
500+
Ruim 500 deurmodellen op voorraad
1
Showroom in Maastricht op afspraak
7/7
Klantenservice 7 dagen per week bereikbaar
100%
Veilig bestellen en betalen
5
Officieel dealer van bekende merken
8,9
Gemiddelde beoordeling